AK PARTİ’DE ADAY ADAYLIKLARI BELİRGİNLEŞİYOR

Devlet görevlileri ve teşkilat mensuplarının istifa etmeleri için verilen süre bugün dolarken beklenen istifalar geldi ve aday adaylığı süreci başlamış oldu. Öğlen saatlerinde İşkur müdürü Metin Ülgen Kaya’nın kurumundan istifası ve resmi başvurusunun ardından yeni isimlerde belirginleşmeye başladı. Ankara’dan A.Adaylığı beklenen Hacı Turan’ın adaylık sürecinde Kırşehir’i tercih ettiği  ikinci seçenekte Ankara olduğu bilgisi alındı. Eski […]
Genel - 26 Nisan 2018 23:46 A A

Devlet görevlileri ve teşkilat mensuplarının istifa etmeleri için verilen süre bugün dolarken beklenen istifalar geldi ve aday adaylığı süreci başlamış oldu.

Öğlen saatlerinde İşkur müdürü Metin Ülgen Kaya’nın kurumundan istifası ve resmi başvurusunun ardından yeni isimlerde belirginleşmeye başladı.

Ankara’dan A.Adaylığı beklenen Hacı Turan’ın adaylık sürecinde Kırşehir’i tercih ettiği  ikinci seçenekte Ankara olduğu bilgisi alındı.

Eski il başkanı Mustafa Kendirli de diğer beklenmeyen sürprizlerden bir tanesi olurken, Dr. Abdul Vahap Şahin’in beklendiği gibi adaylığını açıkladı.

Ak teşkilatın en aktif kollarından olan ve ismi çalışma azmi ile birlikte anılan Kadın Kolları başkanı Meryem Düğer’in aday adaylığı partili kadınlar kadar siyasete kadın eli değmeli diyen herkesi umutlandırdı.

Akademik kariyer noktasında Kırşehir’in en verimli isimlerinden olan Harun Çiftçi de resmi işlemleri başlatarak aday adaylığını yarın bir basın toplantısıyla kamuoyuyla paylaşacağı bilgisi alındı.

 

Comments

comments

Bu haber 8372 kez okundu.
Genel - 23:46 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.