AK SAÇLILAR ‘MURAT ÇOBAN’ DİYOR

Kervansaray Mahallesi Ispallaz sokak üzerinde oturan mahalle sakinleri muhtar adayı Murat Çoban’a destek için toplandı. Yerel seçimlere sayılı günler kala adaylar vaatlerini, seçmenler de sorunlarını dile getirmeye başladı. Belediye başkan adaylarının yanı sıra muhtar adayları da seçmenlerinin yanında olarak sorunlarını dinliyor. KERVANSARAY MAHALLESİ Kervansaray Mahallesi sakinleri seçim öncesi mahallelerinin sorunlarını dile getirerek destek verecekleri muhtar […]
Genel - 12 Şubat 2019 14:06 A A

Kervansaray Mahallesi Ispallaz sokak üzerinde oturan mahalle sakinleri muhtar adayı Murat Çoban’a destek için toplandı.

Yerel seçimlere sayılı günler kala adaylar vaatlerini, seçmenler de sorunlarını dile getirmeye başladı. Belediye başkan adaylarının yanı sıra muhtar adayları da seçmenlerinin yanında olarak sorunlarını dinliyor.

KERVANSARAY MAHALLESİ

Kervansaray Mahallesi sakinleri seçim öncesi mahallelerinin sorunlarını dile getirerek destek verecekleri muhtar adayını açıkladılar.

Kırşehir Aktüel paylaştı: 12 Şubat 2019 Salı

 

Kervansaray Mahallesi Ispallaz sokak üzerinde oturan mahalle sakinleri de bir araya gelerek destek verecekleri muhtar adayını açıkladı. Seçimlerde aday Murat Çoban’a destek vereceklerini belirten mahalle sakinleri mahallelerindeki sorunları da dile getirme fırsatı buldu.

Özellikle yolların bakımsızlığından şikayetçi olan mahalle sakinleri çamurdan yürünmediğini, çocukların okula giderken zorlandığını belirttiler.

Şehirlerarası Otobüs Terminali’nin mahalleye uzak olması dolayısıyla terminalden evlerine ulaşımda zorlandıklarını, otobüs güzergahlarının Ispallaz yolu üzerinde olmadığı için taksi ile evlerine gitmek zorunda kaldıklarını belirterek, bu sorunun çözümü için Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’ye çağrıda bulundular.

Başıboş köpeklerden duydukları rahatsızlığı dile getiren mahalle sakinleri, mevcut muhtara ulaşmakta zorlandıklarını ve sorunlarıyla ilgilenilmediğini belirttiler.

Ayrıca her mahallede ekmek büfesi olduğunu ancak bulundukları güzergahta ekmek büfesi olmadığını, ekmek almak için uzak mesafelere yürüdüklerini dile getirdiler.

Mahalleliler sorunlarının bir an evvel çözüme kavuşması için mücadele ettiklerini ve yerel seçimlerde Murat Çoban’a destek verdiklerini açıkladılar.

Comments

comments

Bu haber 9887 kez okundu.
Genel - 14:06 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.