Alkolün Dozunu kaçıran Sürücü Park Halindeki Otomobilinde Uyuya kaldı Polise “Park Halindeyim Suç İşlemedim”Dedi

Kırşehir’de alkolün dozunu kaçıran bir sürücü polisin verdiği çaba sonrası uyuduğu otomobilinden çıkartılınca ‘park halindeyim suç işlemedim’ dedi. Otomobilini önce sokak ortasında bir süre bıraktığı ileri sürülen ve mahallelinin yaptığı ihbar sonrası otomobilini park eden sürücü polisle yaşadığı diyalog sonrası ikna edilerek evine bırakıldı. Yenice Mahallesi 208. Sokak üzerinde otomobilinin içerisinde aldığı alkol etkisi ile […]
Genel - 22 Haziran 2017 17:29 A A

Kırşehir’de alkolün dozunu kaçıran bir sürücü polisin verdiği çaba sonrası uyuduğu otomobilinden çıkartılınca ‘park halindeyim suç işlemedim’ dedi.
Otomobilini önce sokak ortasında bir süre bıraktığı ileri sürülen ve mahallelinin yaptığı ihbar sonrası otomobilini park eden sürücü polisle yaşadığı diyalog sonrası ikna edilerek evine bırakıldı.
Yenice Mahallesi 208. Sokak üzerinde otomobilinin içerisinde aldığı alkol etkisi ile uyumuş halde bulunan M.Y., polisin bir süre uğraşı ile otomobilinden çıkartıldı. Polisi karşısında görünce şaşkınlıkla aracının park halinde olduğunu ve suç işlemediğini ifade etmeye çalışan sürücü 112 ekiplerinin tedavisini de reddedince ikna edilerek evine bırakıldı.
Sürücü M.Y.,’ye alkol testi ise 112 ekipler tarafından

 

 

 

Comments

comments

Bu haber 5574 kez okundu.
Genel - 17:29 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.