Amatör kümede Heyecan Bu Hafta Bitiyor

12 Kasım’da 8 takımın katılımıyla Kırşehir Valisi Necati Şentürk ve Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin santra vuruşu ile başlayan Kırşehir Birinci Amatör Küme Futbol Ligi’nde 2016-2017 futbol sezonu hafta bu hafta sonu oynanacak 3 karşılaşmanın ardından sonra erecek. Ligde topladığı 36 puanla lider olan Evranspor, hafta sonu Ahi Stadı’nda karşılaşacağı Mucurspor’u yendiği takdirde şampiyonluğunu ilan […]
Spor - 7 Nisan 2017 13:29 A A

12 Kasım’da 8 takımın katılımıyla Kırşehir Valisi Necati Şentürk ve Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin santra vuruşu ile başlayan Kırşehir Birinci Amatör Küme Futbol Ligi’nde 2016-2017 futbol sezonu hafta bu hafta sonu oynanacak 3 karşılaşmanın ardından sonra erecek.

Ligde topladığı 36 puanla lider olan Evranspor, hafta sonu Ahi Stadı’nda karşılaşacağı Mucurspor’u yendiği takdirde şampiyonluğunu ilan edecek.

Kırşehir 1.Amatör Küme futbol Ligi’nde 14.haftanın açılış maçında son 2 maçını 3-0’lık skorla alarak son haftaların en formda takımı haline gelen Atak Gençlikspor ile Yeşil Özbağspor karşı karşıya gelecek.

Atak Gençlikspor ile Yeşil Özbağspor’u karşı karşıya getiren ligin son maçı Pazar günü saat 11.30’da Bağbaşı Sentetik Saha’da oynanacak.

Kırşehir 1.Amatör Kümede geçtiğimiz hafta lider Yeni Çayağzıspor’u 2-1’le geçerek hem uzun bir aranın ardından lider olan hemde şampiyonluk yolunda oldukça kritik bir galibiyet alan Evranspor ile ligde hiçbir iddiası bulunmayan Mucurspor karşı karşıya gelecek. Evranspor, Mucurspor’u yendiği takdirde üst üste 2.kez şampiyonluğunu ilan edecek.

Lider Evranspor ile Mucurspor’u karşı karşıya getiren şampiyonluk maçı Pazar günü saat 13.30’da Ahi Stadı’nda oynanacak.

Haftanın bir diğer maçında ise Evranspor’a 2-1’le yenilerek büyük bir oranla şampiyonluğunu kaybeden Yeni Çayağzıspor, deplasmanda Yeşil Kamanspor’la karşılaşacak. Evranspor’un, Mucurspor’a yenilmesi, Çayağzıspor’un da deplasmanda Yeşil Kamanspor’u yenmesi halinde Çayağzıspor şampiyonluğunu garantileyecek.

Yeşil Kamanspor-Yeni Çayağzıspor arasında oynanacak olan zorlu 90 dakika Pazar günü saat 13.30’da Kaman İlçe Stadı’nda oynanacak.

Öte yandan Ahi Evran Üniversitesi, ikinci yarının başından buyana fikstürden çıkarılan Gölhisargücüspor maçını hükmen 3-0’lık galibiyetle tamamlayacak.

 

 

 

Comments

comments

Bu haber 8995 kez okundu.
Spor - 13:29 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.