ANLAT HEMŞEHRİM DERTLEŞELİM OTOBÜSÜ

İyi parti Kırşehir İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklama ile Anlat Hemşerim Dertleşelim Otobüsünün Kırşehir’e gelişi haber verilerek vatandaşlara iletmek istedikleri sorunları anlatmaya davet edildi. İYİ PARTİ Kırşehir İl Başkanı Müfit GÖÇEN yapmış olduğu açıklamada şunları söyledi ; “Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin geldiği bu süreçte derdini anlatanın düşman, yanlışa yanlış diyenin provokatör, kendilerinden olmayanın öteki olduğu, hükümetin yaptığı her […]
Genel - 16 Nisan 2018 18:26 A A

İyi parti Kırşehir İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklama ile Anlat Hemşerim Dertleşelim Otobüsünün Kırşehir’e gelişi haber verilerek vatandaşlara iletmek istedikleri sorunları anlatmaya davet edildi.

İYİ PARTİ Kırşehir İl Başkanı Müfit GÖÇEN yapmış olduğu açıklamada şunları söyledi ;

“Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin geldiği bu süreçte derdini anlatanın düşman, yanlışa yanlış diyenin provokatör, kendilerinden olmayanın öteki olduğu, hükümetin yaptığı her eyleme her yanlışa ağzını, gözünü, ve kulağını kapatarak biat edenlerin ise devletin tüm imkanlarından helal haram demeden fütursuzca yararlandırıldığı bir ortamda ülkemizin devletimizin ve milletimizin yarınları için sizlerden aldığımız güç ve cesaretle İyi Partimizi kurduk.

Biz iyiler olarak çıktığımız bu yolda sözüne kulak verilmeyenin sözü, anlatmak isteyenin dili, karamsar olanın umudu, doğrunun savunucusu olmaya söz verdik. Korkutulan ve sindirilen devletin gerçek sahipleri olan bu kadim milletin, dertlerine ve tasalarına ortak olmak için Anlat Hemşerim Dertleşelim Otobüsü’müz Türkiyemizin her vilayetini gece gündüz demeden karış karış geziyor.     Otobüsümüz, yetkililerimiz ve bizler 17 Nisan 2018 Salı günü Değerli Kırşehir halkını dinlemek için ve sorunlarına çözüm üretmek için Cacabey Meydanı’nda olacağız.Bu projemiz kapsamında tüm hemşehrilerimizin yazılı ve sözlü  taleplerini alarak yetkililere ulaştıracağız.Bu taleplerin ve milletimizin her ortamdacesurca savunucusuolacağımızı kamuoyunun bilgisine sunarız.

Hepinizi bekliyoruz.Saygılarımla.”

 

 

 

Comments

comments

Bu haber 10518 kez okundu.
Genel - 18:26 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.