ARDA ELİNİ SOKAK LAMBASINA SOKUNCA BÜYÜK PANİK YAŞANDI

Cacabey Meydanında yaşanan olayda 2 buçuk yaşındaki Arda Kıymaz büyük bir felaketin eşiğinden döndü. Cacabey Meydanında gezintiye çıkan Kıymaz ailesi  meydan üzerinde bulunan ve üzerindeki muhafaza camı bilinçsiz kişiler tarafından kırılan aydınlatma lambalarına elini sokmasıyla büyük acı içerisinde bağırmaya başladı. Çevredeki insanlarında yardımıyla 112 sağlık ekipleri istenilen bölgeye gelen ambulansta ilk müdahalesi yapılan Arda’nın elinin […]
Genel - 24 Temmuz 2018 00:35 A A

Cacabey Meydanında yaşanan olayda 2 buçuk yaşındaki Arda Kıymaz büyük bir felaketin eşiğinden döndü.

Cacabey Meydanında gezintiye çıkan Kıymaz ailesi  meydan üzerinde bulunan ve üzerindeki muhafaza camı bilinçsiz kişiler tarafından kırılan aydınlatma lambalarına elini sokmasıyla büyük acı içerisinde bağırmaya başladı.

Çevredeki insanlarında yardımıyla 112 sağlık ekipleri istenilen bölgeye gelen ambulansta ilk müdahalesi yapılan Arda’nın elinin avuç içi bölgesinin patladığı ve muhtemel elektrik çarpması olduğu sağlık ekipleri tarafından aileye bildirildi.

İlk müdahalenin ardından aile kesin teşhis ve tedavi için kendi imkanları ile hastaneye gitti.

Vatandaşların Ak Masa ve Belediye ekiplerini araması sonrası ilgili birimler kırık ve bakım gerektiren lambalar için gerekli çalışmayı başlattılar.

 

Comments

comments

Bu haber 8373 kez okundu.
Genel - 00:35 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

  • Hakan 24 Temmuz 2018 00:54

    Allah vermesin bu yavrucaga daha kötüsüde olabilirdi . Nerde sorumlular orası vatandaşın en cok kullandığı alan günlük kontrol edeceksin yetkili arkadaslar hepimizin yavrusu var Allah korusun