ASAF KAYAOĞLU İFTARDA ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

Kırşehir Belediye Başkan Yardımcısı Asaf Kayaoğlu iftarda İslami İlimler Fakültesi öğrencileriyle buluştu. Güzler Evcil hayvan Parkında düzenlenen iftara Ahi Evran Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Dekan yardımcısı Sayın Hüseyin Kurt bey ve öğrencileri ile bir araya geldi. İftar duasının ardından Belediye Başkan Yardımcısı Kayaoğlu, bir arada olmanın mutluluğunu paylaştığını söyleyerek, “Ramazan birlik ve beraberlik ve paylaşma […]
Manşet Haberleri - 15 Mayıs 2019 16:37 A A

Kırşehir Belediye Başkan Yardımcısı Asaf Kayaoğlu iftarda İslami İlimler Fakültesi öğrencileriyle buluştu.

Güzler Evcil hayvan Parkında düzenlenen iftara Ahi Evran Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Dekan yardımcısı Sayın Hüseyin Kurt bey ve öğrencileri ile bir araya geldi.

İftar duasının ardından Belediye Başkan Yardımcısı Kayaoğlu, bir arada olmanın mutluluğunu paylaştığını söyleyerek, “Ramazan birlik ve beraberlik ve paylaşma ayıdır” dedi.

Öğrencilerle bir araya gelmekten büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Kayaoğlu, “Bugünkü iftarımızı ailelerinden, annesinden, babasından uzak olan yavrularımızla beraber açmak istedik. Öğrencilerimize, aile şefkatimizi göstermeye çalıştık. En azından aile şefkatini belki bir nebze olarak hissettirmiş isek ne mutlu bize. Her biriniz bizim geleceğimiz, parlayan yıldızımızsınız. Ramazan ayı birlik, beraberlik ve paylaşma ayıdır. Ramazan ayının barış, kardeşlik ve huzur içeresinde geçmesini diliyorum. Rabbim ülkemizi ve birlikteliğimizi korusun. Sizler ne kadar iyi yarınlara hazırlanırsanız bu ülke de o kadar ileriye gider. Çok şükür bugün burada birlikte iftar yapmanın mutluluğunu paylaşıyoruz. Ben her zaman gençler bizim geleceğimizdir derim. Gençlerimize sahip çıkarak geleceğimize sahip çıkmamız gerektiğini düşünüyorum. Şehrimizdeki öğrenim gören tüm öğrenciler, bizim için önemli”dedi.

Samimi sohbetlerin yapıldığı iftar yemeğinde Kayaoğlu kendi öğrencilik anılarını anlattı.
İslami İlimler Fakültesi öğrencilerinden Ekrem Karaçam, “Bizlere vermiş olduğu önem ve ilgiden dolayı Asaf Kayaoğlu’na çok teşekkür ediyoruz. Gençleri ve öğrencileri bu kadar önemseyen ve destekleyen bir Belediye Başkan Yardımcısının olduğu bir şehirde öğrencilik yaptığımız için çok şanslıyız” dedi.
Asaf Kayaoğlu ile beraber iftar yapan gençler de Kayaoğlu’na kendilerine yönelik yaklaşımı için teşekkür etti. Öğrenciler daha sonra Asaf Kayaoğlu ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Comments

comments

Bu haber 6844 kez okundu.
Manşet Haberleri - 16:37 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.