ASAF KAYAOĞLU’NDAN YENİ YIL MESAJI

İyi Partili Siyaset İnsanı Yeni Yıl Dolayısıyla Bir Mesaj  Yayımladı Kayaoğlu yayımladığıMesajında; “Acısıyla tatlısıyla yaşadığımız 2018 yılını Geride bırakıp 2019 yılına girmenin İYİ günlerin umudu ve heyecanını yaşıyoruz. Geride bıraktığımız 2018 yılında cennet vatanımız ekonomi başta olmak üzere Demokraside, Adalet de, daha yaşanabilir ülke olma yolunda ciddi sınavlar verdi. Ülkemizin ve şehrimizin daha iyi yönetilmesi […]
Genel - 31 Aralık 2018 21:22 A A

İyi Partili Siyaset İnsanı Yeni Yıl Dolayısıyla Bir Mesaj  Yayımladı

Kayaoğlu yayımladığıMesajında;

“Acısıyla tatlısıyla yaşadığımız 2018 yılını Geride bırakıp 2019 yılına girmenin İYİ günlerin umudu ve heyecanını yaşıyoruz.
Geride bıraktığımız 2018 yılında cennet vatanımız ekonomi başta olmak üzere Demokraside, Adalet de, daha yaşanabilir ülke olma yolunda ciddi sınavlar verdi.
Ülkemizin ve şehrimizin daha iyi yönetilmesi demokratik ve adaletli idare edilmesi için bizlere görev ve sorumluluklar düşmektedir. Bu görev ve sorumluluk bilinciyle canla başla çalışmaya devam edeceğiz.
Başta şehitlerimiz olmak üzere 2018 yılında kaybettiğimiz tüm vatandaşlarımızı rahmetle anıyorum. 2019 yılının kırşehir ve Gurbette yaşayan hemşehrilerime Aziz Türk milletine ve insanlığa Barış, Sevgi, sağlık ve huzur getirmesini diliyorum” ifadelerini kullandı.

Comments

comments

Bu haber 7412 kez okundu.
Genel - 21:22 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.