AYRANIMIZ YOK İÇMEYE 1 BUÇUK TRİLTON VERİYORUZ CİRİT ATMAYA

İl Özel İdaresi bütçesinden spor yatırımı olarak Cirit Sahası na 1.500.000 ( bir milyon beş yüz bin ) tl kaynak ayrıldı. Günümüz gerçekleri göz önünde bulundurduğumuz da, Cirit Sahası için ayrılan bu kadar para sorgulanmalı. Devletin kısıtlı kaynakları bu şekilde çar çur edilerek hizmet bekleyen yığınların mağduriyeti günden güne artmaktadır. Kırşehir de içme suyu dahi […]
Genel - 10 Ocak 2018 11:06 A A

İl Özel İdaresi bütçesinden spor yatırımı olarak Cirit Sahası na 1.500.000 ( bir milyon beş yüz bin ) tl kaynak ayrıldı.

Günümüz gerçekleri göz önünde bulundurduğumuz da, Cirit Sahası için ayrılan bu kadar para sorgulanmalı.

Devletin kısıtlı kaynakları bu şekilde çar çur edilerek hizmet bekleyen yığınların mağduriyeti günden güne artmaktadır.

Kırşehir de içme suyu dahi bulunmayan, Arazöz ile SU  taşınan, hizmet’e aç, yolu olmayan bir çok köy varken, cirit sahası akıllıca mıdır ?

Bu kararın alınmasında pay sahibi olanlara, etkin ve yetkin olanlara soruyoruz,

Çöplükten yiyecek çıkartması için çocuğunu içeriye sarkıtan babadan daha asil, daha onurlu kişiler mi kullanacak bu sahayı ?

Çöp tenekesine bir parça ekmek için giren çocuktan daha mı önemli bu faaliyet ?

Boyundan büyük, sürme arabasını çekmeye çalışan kartoncu çocuğun geleceği için bir katkı sunacak mı dersiniz bu yatırım ?

Köy yollarının kenarların da bulunmayan tabela ve yönlendirmelerden dolayı, kar yağdığında bir araç yolunu bulamayarak bir felaket yaşarsa bunun sorumlusu işaretlenmeye 50 bin lira Cirit Sahasına 1 buçuk milyon ödenek ayarlayanlar mı olacak ?

Kırşehir için yapılan yatırımları desteklemek bu memleketin çocuklarının boynunun borcudur, şimdi bizim bu harcanan paranın yatırım olarak kabul edip desteklememiz için mantıklı ve geçerli şeyleri sunacak açıklama yapacak mısınız ?

 

Comments

comments

Bu haber 7872 kez okundu.
Genel - 11:06 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.