BAŞARILI TEKNİK ADAM; 12. ADAMA ARMAĞAN OLSUN

Kırşehir Belediyespor, Türkiye Kupası 2. tur maçını kazanarak bir üst tur’a yükseldi. Mutluluğunu taraftarla paylaşan başarılı Teknik Direktör Selahaddin Dinçel, Müsabakanın ardından Kırşehir Aktüel’e açıklamalarda bulundu   “Hafta sonu bi lig maçı oynadık, hafta içindede yerel derbi olarak nitelendirdiğimiz ve kura’da çektiğimiz  Nevşehir’le karşılaştık. Taraftarımıza tur armağan etmek istiyorduk, maçı normal sürede bitirmek istiyorduk, beklemediğimiz şekilde […]
Genel - 13 Eylül 2018 03:34 A A

Kırşehir Belediyespor, Türkiye Kupası 2. tur maçını kazanarak bir üst tur’a yükseldi. Mutluluğunu taraftarla paylaşan başarılı Teknik Direktör Selahaddin Dinçel, Müsabakanın ardından Kırşehir Aktüel’e açıklamalarda bulundu

 

“Hafta sonu bi lig maçı oynadık, hafta içindede yerel derbi olarak nitelendirdiğimiz ve kura’da çektiğimiz  Nevşehir’le karşılaştık. Taraftarımıza tur armağan etmek istiyorduk, maçı normal sürede bitirmek istiyorduk, beklemediğimiz şekilde iki kez geriye düştük ama maçı geri çevirmesini bildik.

İnşallah hafta sonu oynayacağımız lig maçınada en iyi şekilde hazırlanacağız.

Ben bu galibiyeti 12. adama,Taraftarımıza, Kırşehir’e armağan ediyorum çünkü galibiyeti bizden daha fazla istiyorlardı,  belki biz daha çok işin içindeyiz, uygulayıcılarıyız,  yaşayanlarız ama taraftar daha fazla istiyordu, onlara armağan olsun.

Özellikle ilk golü uzaktan yedik, top iyi yere gitti, beklenmedik bir şuttu, ikinci golde de çok kalabalık bir grubun içerisinden top yol buldu. İnşallah bundan sonra geri düşmeden kazanırız. Allah herkesten razı olsun.

Taraftarımız takımı sahiplendikçe takımda taraftarla birleşiyor, bu birliktelik oldukça başarı kaçınılmaz, sadece yönetim, teknik adam, personel değil, basın, 12 adam ve şehir birlikteliğiyle bu takımın başarılı olması kaçınılmaz.Herkesi kutluyorum ve turu taraftara armağan ediyorum.” ifadelerini kullandı.

KIRŞEHİR BELEDİYESPOR'UN MAÇ SONU COŞKUSU GÖRÜLMEYE DEĞERDİ

KIRŞEHİR BELEDİYESPOR'UN MAÇ SONU COŞKUSU GÖRÜLMEYE DEĞERDİTürkiye Kupası 2. tur karşılaşmasında Nevşehir Belediyespor'u 3-2 skorla yenen Kırşehir Belediyespor maç sonunda çoskusunu taraftarıyla paylaştı ve turu taraftarına armağan etti.

Kırşehir Aktüel paylaştı: 12 Eylül 2018 Çarşamba

 

Comments

comments

Bu haber 6750 kez okundu.
Genel - 03:34 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.