BAŞBAKAN KIRŞEHİR’E TEKRAR MI GELİYOR ?

Sayın Başbakan Binali Yıldırım’ın Ahilik haftasında Kırşehir’e teşriflerinin hemen öncesinde geçiş güzergahlarında ki hız kesiciler  Başbakanımızı geçişler esnasında rahatsız etmesin diye sökülerek kaldırılmıştı. Aradan geçen bir hayli zamana karşın tekrar yerlerine takılmayarak özellikle okul önlerinde büyük tehlikeye açık kapı bırakılmaktadır. Geleceğimiz olan çocuklarımızın başlarına gelebilecek istenmedik kazaların önüne geçmeleri için Yetkililerin bir an önce bu bölgelere […]
Genel - 4 Ekim 2017 23:25 A A

Sayın Başbakan Binali Yıldırım’ın Ahilik haftasında Kırşehir’e teşriflerinin hemen öncesinde geçiş güzergahlarında ki hız kesiciler  Başbakanımızı geçişler esnasında rahatsız etmesin diye sökülerek kaldırılmıştı.

Aradan geçen bir hayli zamana karşın tekrar yerlerine takılmayarak özellikle okul önlerinde büyük tehlikeye açık kapı bırakılmaktadır.

Geleceğimiz olan çocuklarımızın başlarına gelebilecek istenmedik kazaların önüne geçmeleri için Yetkililerin bir an önce bu bölgelere hız kesicileri yerleştirmeleri bekleniyor.

 

 

Comments

comments

Bu haber 4435 kez okundu.
Genel - 23:25 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.