BASIN MENSUPLARI SANAT SOKAĞINDA BULUŞTU

 Kırşehir Basın mensupları, emektarı, genci bir araya gelerek kendi haberlerini yaptılar. Sanat sokağında gerçekleşen Basın emekçileri 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın bayramı etkinliğinin ev sahipliğini  Almira Kafe yaparken, 20 Basın çalışanı keyifli dakikalara imza attı. Yıl boyunca, gece gündüz etkinlik ve haber kovalayan, üretici olmakla beraber, derleyici, toparlayıcı olmaya çalışan, her haberi ince eleklerden geçirerek […]
Genel - 25 Temmuz 2018 02:34 A A

 Kırşehir Basın mensupları, emektarı, genci bir araya gelerek kendi haberlerini yaptılar.

Sanat sokağında gerçekleşen Basın emekçileri 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın bayramı etkinliğinin ev sahipliğini  Almira Kafe yaparken, 20 Basın çalışanı keyifli dakikalara imza attı.

Yıl boyunca, gece gündüz etkinlik ve haber kovalayan, üretici olmakla beraber, derleyici, toparlayıcı olmaya çalışan, her haberi ince eleklerden geçirerek kırıp dökmeden kamuoyunu aydınlatmaya çalışan, dizgisiyle, mizanpajıyla, kağıdıyla, ekranıyla, noktası virgülüyle haberin her alanında olan gazete ve televizyon temsilcileri toplumun ve sektörün sorunları hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Ulusal basın, gazete, haber siteleri, kurum basın temsilcileri ve sosyal ağlarla şehrin nabzını tutan, olup biteni anında halka arz eden emektar basın camiası çalışanları, basında sansürün kaldırılmasının yıl dönümü için kutlanan 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramında, daha iri, daha güçlü, daha gayretli olmak için arada engel bırakmamak adına aynı platformda buluşmanın keyfini yaşadılar.

 

Comments

comments

Bu haber 7888 kez okundu.
Genel - 02:34 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.