Başkan Bahçeci’nin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı. Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci de Kırşehir‘de ilkeli, tarafsız ve sorumlu habercilik anlayışı içerisinde çalışmalarını sürdüren basın çalışanlarının, bu anlamlı günlerinin 58. yıl dönümünü içtenlikle kutladığını ifade etti. Basın kuruluşlarının hızla gelişen kitle iletişim araçları ile birçok görev ve sorumluluğu yerine getirdiğini bildiren Bahçeci, şöyle […]
Genel - 9 Ocak 2019 23:29 A A

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci de Kırşehir‘de ilkeli, tarafsız ve sorumlu habercilik anlayışı içerisinde çalışmalarını sürdüren basın çalışanlarının, bu anlamlı günlerinin 58. yıl dönümünü içtenlikle kutladığını ifade etti.

Basın kuruluşlarının hızla gelişen kitle iletişim araçları ile birçok görev ve sorumluluğu yerine getirdiğini bildiren Bahçeci, şöyle devam etti:

“Anadolu’nun parlayan yıldızı Kırşehir‘de tüm sektörlerini başarıya ulaşmasında ve bu başarının da ülkemiz ekonomisine olumlu yönde yansımasında, basın çalışanlarının çok önemli rolü ve katkıları bulunmaktadır. Zorlu koşullarda dahi mesai mefhumu gözetmeksizin görevlerini yerine getirerek kamuoyunun doğru ve tarafsız olarak bilgilendirilmesinde önemli rol oynayan ve bu sayede kamu hizmetlerinin yürütülmesinde önemli katkıları olan tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar, aileleriyle birlikte daha nice mutlu, sağlıklı ve başarılı yıllar dilerim.”

Comments

comments

Bu haber 3139 kez okundu.
Genel - 23:29 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.