BAŞKAN ŞABAN ÇELİK’TEN TEŞEKKÜR MESAJI

İl Genel Meclis Başkanı Şaban Çelik teşekkür mesajı yayınladı. İl Genel Meclis Başkanı Şaban Çelik mesajında; Öncelikle bana bu görevi  layık gören başta Partim, tüm teşkilat ve yönetimlerimize şükranlarımı sunuyorum.  Grublarımızın  tamamının oyları ile seçilmemden dolayı her bir il genel meclis üyesi arkadaşlarımada gönülden teşekkürlerimi sunuyorum. Ayrıca; Önceki dönem il genel meclisi başkanlarımıza ve il […]
Genel - 20 Nisan 2021 19:28 A A

İl Genel Meclis Başkanı Şaban Çelik teşekkür mesajı yayınladı.

İl Genel Meclis Başkanı Şaban Çelik mesajında; Öncelikle bana bu görevi  layık gören başta Partim, tüm teşkilat ve yönetimlerimize şükranlarımı sunuyorum.  Grublarımızın  tamamının oyları ile seçilmemden dolayı her bir il genel meclis üyesi arkadaşlarımada gönülden teşekkürlerimi sunuyorum. Ayrıca; Önceki dönem il genel meclisi başkanlarımıza ve il genel meclis üyelerimize hizmetlerinden dolayı da teşekkür ediyorum. Hedefimiz her şeyden önce sürdürülebilir, standardı yüksek işleri Kırşehir ve Köylerimizin hizmetine sunmaktır. Çalışmalarımızda Uzlaşı ve istişare kültürünü ön planda tutarak, sevgi ve saygımızı her zaman muhafaza edecek, en önemlisi birlik ve bütünlük içerisinde kanunun bize yüklediği sorumluluk bilinciyle çalışmalarımıza devam edeceğiz.

 “Ahilik; İmanın ilimle beslenmesi, çalışma ile şekillenmesidir.”

Her şeyiyle bizlere ışık tutan, yüzlerce yıllık kültürün adı olan Ahiliğin bir temsilcisi olarak, birliği, beraberliği ve dayanışma kültürünü benimseyerek, bu zorlu ve onurlu görevin sorumluluğunun bilincindeyiz. Ve bu düsturla hareket edeceğiz.

Comments

comments

Bu haber 3559 kez okundu.
Genel - 19:28 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.