” BAYRAKTA AL OLANLAR ” Şiir Yarışması Düzenlenecek.

Kırşehir Şehit Aileleri ve Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği Bölümü tarafından Şehit Öğretmenler Anısına ” BAYRAKTA AL OLANLAR ” Şiir yarışması düzenlenecek. 17 Aralık tarihine kadar başvuruların kabul edileceği yarışmanın sonuçları 25 Aralık Tarihinde açıklanacak. Her kesimden katılımın kabul edileceği şiir yarışmasında dereceye girecek eserler 18-19 Mart 2019 tarihinde  Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma […]
Genel - 5 Aralık 2018 11:24 A A

Kırşehir Şehit Aileleri ve Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği Bölümü tarafından Şehit Öğretmenler Anısına ” BAYRAKTA AL OLANLAR ” Şiir yarışması düzenlenecek.

17 Aralık tarihine kadar başvuruların kabul edileceği yarışmanın sonuçları 25 Aralık Tarihinde açıklanacak.

Her kesimden katılımın kabul edileceği şiir yarışmasında dereceye girecek eserler 18-19 Mart 2019 tarihinde  Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenmesi planlanan “Bayrakta Birleşen Şehitlerimiz” programında eser sahipleri tarafından seslendirilecek.

Mayıs ayında Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği tarafından çıkartılacak Dergide yayımlanmakla beraber bütün şiirlerin aynı tarihlerde kitap olarak yayınlanması planlanıyor.

Dereceye girecek şiirlerin ödüllendirileceği yarışma için Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yaptığı açıklamada;

Derneğimiz ve Ahi Evran üniversitesi Türkçe Öğretmenliği Bölümü ile organize ettigimiz “BAYRAKTA AL OLANLAR” Şiir yarışmasına katılımlarınızı bekleriz.
Not: Dereceye giren şiirler Mayıs ayında çıkartmayı planlandığımız dergimiz de yayınlanacaktır.” Bilgilendirmesini yaptı.

 

Comments

comments

Bu haber 9895 kez okundu.
Genel - 11:24 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.