Bayramda Sıcaklıklar Mevsim Normallerinin Üzerinde Olacak…

Bayram, Bayram Olacak! Hava sıcaklıkları bayram tatili süresince Kayseri, Kırşehir, Nevşehir, Sivas ve Yozgat’ta mevsim normallerinin 3-6 derece üzerinde seyredecek. Ramazan Bayramı süresince hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin 3-6 derece üzerinde olacağı bildirildi. Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğü Bölge Tahmin ve Uyarı Merkezinden yapılan açıklamaya göre, 24-27 Haziran günlerinde bölgenin Basra Alçak Basıncı’nın etkisinde kalacağı tahmin edildiğinden […]
Genel - 23 Haziran 2017 14:00 A A

Bayram, Bayram Olacak!

Hava sıcaklıkları bayram tatili süresince Kayseri, Kırşehir, Nevşehir, Sivas ve Yozgat’ta mevsim normallerinin 3-6 derece üzerinde seyredecek.

Ramazan Bayramı süresince hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin 3-6 derece üzerinde olacağı bildirildi.

Meteoroloji 7. Bölge Müdürlüğü Bölge Tahmin ve Uyarı Merkezinden yapılan açıklamaya göre, 24-27 Haziran günlerinde bölgenin Basra Alçak Basıncı’nın etkisinde kalacağı tahmin edildiğinden yağış beklenmiyor.

Hava sıcaklığı bayram tatili süresince artmaya devam edecek ve bölge genelinde mevsim normallerinin 3-6 derece üzerinde seyredecek.

Bayram tatilinde en yüksek hava sıcaklığı Kayseri ve Kırşehir’de 30-33, Nevşehir, Sivas ve Yozgat’ta 27-31 derece olacak.

Comments

comments

Bu haber 5155 kez okundu.
Genel - 14:00 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.