BBP HEYETİ KIRŞEHİR DE

Büyük Birlik Partisi Genel Sekreteri ÜZEYİR TUNÇ, Genel Başkan Yardımcısı Selahattin Şenliler, MKYK üyesi Hayrettin Çal,MKYK üyesi Ali Kolbaşı ve beraberindeki heyet KIRŞEHİR de basın mensuplarına gündeme dair açıklamada bulundu. İç anadolu bölgesi Kırşehir,Niğde, Aksaray, Nevşehir il başkanlıklarını ziyaret eden parti heyeti teşkilat çalışması ve ziyaretleri yaptıklarını bildirdi. Büyük Birlik Partisi Genel Sekreteri ÜZEYİR TUNÇ […]
Genel - 6 Eylül 2017 16:52 A A

Büyük Birlik Partisi Genel Sekreteri ÜZEYİR TUNÇ, Genel Başkan Yardımcısı Selahattin Şenliler, MKYK üyesi Hayrettin Çal,MKYK üyesi Ali Kolbaşı ve beraberindeki heyet KIRŞEHİR de basın mensuplarına gündeme dair açıklamada bulundu.

İç anadolu bölgesi Kırşehir,Niğde, Aksaray, Nevşehir il başkanlıklarını ziyaret eden parti heyeti teşkilat çalışması ve ziyaretleri yaptıklarını bildirdi.

Büyük Birlik Partisi Genel Sekreteri ÜZEYİR TUNÇ yaptığı açıklamada;Türk siyasetinde yeni oluşumlar üzerine gelen bir soruya parti olarak üzerimize düşeni bugüne kadar yaptık bundan sonrada üzerimize düşen sorumluluklardan kaçmayız dedi.

Türk siyasetinin tecrübeden azami ölçüde yararlanarak gençlere daha çok sorumluluk verilmesi gerektiğini, kadın siyasetçi sayısının erkeklerle yarı yarıya olması gerektiğini bildirdi.

Pkk ya karşı kullanılan silahlı ihalara karşı olduğunu bildiren ana muhalefet parti üyesini ağır dille eleştiren TUNÇ, şehitlerimize saygısızlıktır dedi.

terörle mücadele noktasında yıllardan beri yapılan yanlışlıkları dile getirdiklerini ve şu anki durum itibariyle istedikleri mücadelenin yüzde 90 oranında yakalandığını bildirdi.

Ankara antlaşmasını hatırlatan TUNÇ terör saldırısına karşı asla müsamaha gösterilemez dedi.

Amerikanın terör örgütlerine verdiği silahların  imha edilmesi gerektiğini söyledi.

yine Irak da yapılacak olan referandumun sonucunun ne olursa olsun Türkiye tarafından durdurulması gerektiğini söyledi.

bizim için Fıratın doğusu batısı yoktur 1000 km lik sınır boyunda tek saldırı olamayacak şekilde temizlik yapılması gerekmektedir dedi.

AB için HAYAL TÜNELİ diyen ilk siyaset adamı cennet mekan rahmetli MUHSİN YAZICIOĞLU olmuştu, bizlerde onun ayak izlerine basarak yürüyor ve aynı şeyi söylüyoruz, Avrupa ile yapılan ithalat ve ihracata bakılırsa kimin zararlı çıkacağı daha net anlaşılır dedi.

Myambar daki zulümede değinen TUNÇ dünyada bu zülme dur diyebilecek tek ülkenin TÜRKİYE olduğunu ve bunun için daha yüksek sesle yer yerinden oynatılmalı dedi.

geciken adaletin adalet olmadığı söyleyen TUNÇ, doğru kimden gelirse gelsin yanındayız, ülkede adalete güven yüzde 30 lara gerilemiş ama  adalet yürüyüşü Chp aklına adalet milletvekilleri tutuklanınmacı geldi, hem neden teröristlerle yürüyorsunuz dedi.

 

Comments

comments

Bu haber 11467 kez okundu.
Genel - 16:52 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.