BELEDİYE ARAÇLARINA KAMAN’DA AK PARTİ GİYDİRMESİ YAPILIYOR

Kırıkkale belediyesine ait araçların Ak Partinin seçim çalışmalarında kullanılmak üzere milletvekillerinin tanıtımını içeren kaplamasının görüntüleri ortaya çıkmaya devam ediyor. Dün ortaya çıkan bir fotoğrafta 71 BE 400 plakalı aracın nasıl giydirildiği kirsehirhaberturk internet portalında haberleştirilmişti. Kırşehir Aktüel olarak yapılan incelemede başka araçlarında olduğu ortaya çıktı,  Devletin ve değişik siyasi görüşlere sahip olan Halkın olan belediyelerin araçlarını […]
Genel - 5 Haziran 2018 22:57 A A

Kırıkkale belediyesine ait araçların Ak Partinin seçim çalışmalarında kullanılmak üzere milletvekillerinin tanıtımını içeren kaplamasının görüntüleri ortaya çıkmaya devam ediyor.

Dün ortaya çıkan bir fotoğrafta 71 BE 400 plakalı aracın nasıl giydirildiği kirsehirhaberturk internet portalında haberleştirilmişti.

Kırşehir Aktüel olarak yapılan incelemede başka araçlarında olduğu ortaya çıktı,  Devletin ve değişik siyasi görüşlere sahip olan Halkın olan belediyelerin araçlarını bağlı bulunduğu siyasi partinin emrine sunması vatandaşlar tarafından tepkiyle karşılandı.

Comments

comments

Bu haber 11577 kez okundu.
Genel - 22:57 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.