“Belediyelerde Zabıtanın Yeri Özel ve Ayrıdır”

Kaman Belediye Başkanı Necati Çolak, her yıl 1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan “Zabıta Haftası” nedeni ile kutlama mesajı yayınladı.
Manşet Haberleri - 4 Eylül 2019 15:07 A A

Kaman Belediye Başkanı Necati Çolak, her yıl 1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan “Zabıta Haftası” nedeni ile kutlama mesajı yayınladı.

  Başkan Çolak yayınladığı mesajında “Her geçen gün hizmet kalitesini artıran ve personel yapısını sürekli dinamik tutan bir anlayış ile 7 gün 24 saat çalışan Belediye Zabıta Müdürlüğümüz, vatandaşlarımızın sağlıklı, huzur ve güven ortamında yaşamasının güvencesidir.
             Farklı alanlarda hizmet veren Belediyelerde, zabıtanın özel ve ayrı bir yeri vardır. Yaptığı uygulama ve denetimlerle vatandaşlarımızın esenliği için, güvenli, sağlıklı ve düzenli bir yaşam alanı hazırlayan Belediyemiz Zabıtası, ilçemizin gelişimimize de katkı sağlayan önemli bir birimimizdir. Şehir hayatında düzenin sağlanabilmesi için ölçüm ve tartım, güvenlik ve asayiş, denetim ve kontrol mekanizmalarından taviz verilmemesi gerekmektedir.
             Tüm bu görevleri yerine getirirken Belediyemizin gören gözü ve işiten kulağı olan Zabıta Teşkilatımız aynı zamanda Belediyemiz ile vatandaşlarımız arasında köprü vazifesi görerek her zaman vatandaşlarımızın yanında ve hizmetinde olmaya devam etmektedir.
           Bu duygu ve düşüncelerle Zabıta Haftası’nın 193’inci yıl dönümünde bugüne kadar yaptıkları fedakârca çalışmalardan dolayı başta Kaman Belediyesi Zabıta Teşkilatımızı ve ülkemizin dört bir yanında vatandaşların huzur ve sağlığı için görevini özverili bir şekilde sürdüren tüm zabıta teşkilatımızın Zabıta Haftasını kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Comments

comments

Bu haber 3814 kez okundu.
Manşet Haberleri - 15:07 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.