BELEDİYEYİ KİM YÖNETİYOR 2

GEÇEN HAFTA SORDUĞUMUZ SORUYA DEĞİŞİK CEVAPLAR GELDİ. Cevaplardan anlaşılan Belediyemize güven giderek azalmak da ,siyasi çekişmenin çok ilerisinde kızgınlık üst seviyeye taşınıyor. Yollar, kaldırımlar, trafik derken sıcaklar, esnafın iş yapamaması, gurbetçi sezonunda anlamsız derecede yavaş işleyen çalışmalar, sosyal medyadan yapılan gece gündüz çalışıyoruz görsellerine inanmayan halk tarafından yüksek sesle dillendirilmeye başlandı. Samimi çalışmaların olduğu gerçeğinin […]
Genel - 15 Ağustos 2017 17:31 A A

GEÇEN HAFTA SORDUĞUMUZ SORUYA DEĞİŞİK CEVAPLAR GELDİ.

Cevaplardan anlaşılan Belediyemize güven giderek azalmak da ,siyasi çekişmenin çok ilerisinde kızgınlık üst seviyeye taşınıyor.

Yollar, kaldırımlar, trafik derken sıcaklar, esnafın iş yapamaması, gurbetçi sezonunda anlamsız derecede yavaş işleyen çalışmalar, sosyal medyadan yapılan gece gündüz çalışıyoruz görsellerine inanmayan halk tarafından yüksek sesle dillendirilmeye başlandı.

Samimi çalışmaların olduğu gerçeğinin hemen dibinde duran çarpık ilişkiler ise kamuoyundaki sempatinin kaybolmasını sağladı.

Son olarak Abdurrahman Dilipak tarafından kaleme alınan yazı ile belediyelerde dönen dolapların bizim belediyemize açılan kapısına baktırdı.

Halı silkeler gibi şehri komple ayağa kaldırıp tekrar indiren, halı daki tozu atarken halıyı ilmek ilmek yıpratan Belediye yetkilileri sahada bulunurken iç denetimi unutmuş olacak ki, belediye başkanının danışmanı başkandan çok yetkili gibi davranmaya başladığı iddaa ediliyor, buna somut delil olarak da danışman Birol Kurumuş un personel alımlarında kıyak yaptığı ve kendi kızını aile yaşam merkezine aldığı, ticaret yaptığı dönemde yanında çalışanları, yanında çalışanların eşlerini işe aldığı, sözleşmeli ve kadrolu bir çok kişiyi işe aldığı iddaa  ediliyor.

Şehri hallaç pamuğu gibi kaldırıp kaldırıp vuran çalışmalar daha ne kadar sürer bilinmez, bunun hesabını halk sandıkta görür, yapılan yolsuzluk iddaalarını sayıştay inceler ve yanlışları varsa gerekli mercilerde işlemleri yapılır, nitekim geçen seneki sayıştay raporlarında olduğu iddaa edilen açık hava reklam ihalesindeki eksiklikler, yanlış lıklar, masal parkının ihalesindeki anlaşılamaz uygulamalar, vergi ve atık su alınmadığı iddaa edilen iş yerleri gibi olayların hesabı raportör ler ve denetçiler tarafından gerekli yerlere iletilmiştir.

Ama belediye içerisindeki yetki kapmaca ,adam almaca oyununu kim kazanacak o merak konusu.

Tavrı ve tarzı ile Kırşehir halkının gönlüne taht kuracak kişilerin makam işgal etmesi her memleket sevdalısı için sevindirici gelişmedir .Umarız iddaa edilen kişiler gerekli açıklamayı yapacaklardır.

 

 

Comments

comments

Bu haber 12207 kez okundu.
Genel - 17:31 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.