BIÇAKLANIP TARLAYA ATILAN KIZ İLK İFADESİNİ VERDİ

Kayseri’de kayıp olarak aranırken Kırşehir‘de sazlık alanda yaralı bulunan 14 yaşındaki kızın, ifadesinde, Nevşehir’in Avanos ilçesine gitmek için bindiği araçta bıçaklandığını söylediği belirtildi  Kayseri’de ailesi tarafından kayıp ihbarı yapılan ve Kırşehir‘de sazlık alanda yaralı bulunan ortaokul öğrencisinin, ifadesinde, Nevşehir’in Avanos ilçesine gitmek için bindiği araçta bıçaklandığını belirttiği bildirildi. Kırşehir‘in Mucur ilçesine bağlı Kurugöl köyü yakınlarında tarlada çalışan […]
Manşet Haberleri - 2 Mayıs 2019 17:44 A A

Kayseri’de kayıp olarak aranırken Kırşehir‘de sazlık alanda yaralı bulunan 14 yaşındaki kızın, ifadesinde, Nevşehir’in Avanos ilçesine gitmek için bindiği araçta bıçaklandığını söylediği belirtildi

 Kayseri’de ailesi tarafından kayıp ihbarı yapılan ve Kırşehir‘de sazlık alanda yaralı bulunan ortaokul öğrencisinin, ifadesinde, Nevşehir’in Avanos ilçesine gitmek için bindiği araçta bıçaklandığını belirttiği bildirildi.

Kırşehir‘in Mucur ilçesine bağlı Kurugöl köyü yakınlarında tarlada çalışan bir çiftçinin ihbarı üzerine bulunan Z.G’nin (14), Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesindeki tedavisi sürüyor. Yakınları, ortaokul öğrencisi Z.G’nin tedavisine refakat ediyor.

Pedagog eşliğinde ifadesi alınan Z.G’nin, yaklaşık 3 gün önce Kayseri’nin merkez Melikgazi ilçesinde ailesiyle yaşadığı evden babaannesinin ikamet ettiği Nevşehir’in Avanos ilçesine bağlı bir köye gitmek için kaçtığını ve bir araca binerek yola çıktığını söylediği belirtildi.

Z.G’nin, araç Mucur’a bağlı Kurugöl köyüne geldiğinde şoförün kendisini bıçaklayarak yol kenarındaki sazlık alana attığını, dün akşam saatlerinde tarlasına gübre atan bir çiftçi tarafından fark edildiğini, jandarma ve sağlık ekiplerince hastaneye kaldırıldığını anlattığı öğrenildi.

Öte yandan, Mucur Cumhuriyet Savcılığı olayla ilgili soruşturma başlattı. Kırşehir Jandarma Komutanlığı ekipleri de Z.G’yi aracına aldıktan sonra bıçaklayıp sazlık alana attığı iddia edilen sürücünün kimliğini belirlemek için çalışmalarını sürdürüyor.

Kayseri’de ailesi tarafından kayıp ihbarı yapılan 14 yaşındaki Z.G, dün Kırşehir‘de Mucur ilçesine bağlı Kurugöl köyü yakınlarında sazlık alanda bıçakla yaralanmış bulunmuştu.

Comments

comments

Bu haber 13730 kez okundu.
Manşet Haberleri - 17:44 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.