BIÇAKLARIN EFENDİSİ

Uzun yıllardır kırşehir in bıçak bileyleme ve anahtar çekim işini yüklenen Ömer Seyfelioğlu, Garanti bankasının kenarında açmış olduğu tezgahda hem gelecek nesillere yeni bıçakcılar bırakmak için çırak yetiştiriyor hemde kurban bayramı öncesi yoğunluğu karşılamaya çalışıyor. yıllardır şehrimizde vermiş olduğu hizmet ile herkesin sevgisini kazanan ve dürüst esnaf duruşu ile AHİ liği yaşatan Ömer Seyfelioğlu çırağı […]
Genel - 26 Ağustos 2017 16:22 A A

Uzun yıllardır kırşehir in bıçak bileyleme ve anahtar çekim işini yüklenen Ömer Seyfelioğlu, Garanti bankasının kenarında açmış olduğu tezgahda hem gelecek nesillere yeni bıçakcılar bırakmak için çırak yetiştiriyor hemde kurban bayramı öncesi yoğunluğu karşılamaya çalışıyor.

yıllardır şehrimizde vermiş olduğu hizmet ile herkesin sevgisini kazanan ve dürüst esnaf duruşu ile AHİ liği yaşatan Ömer Seyfelioğlu çırağı Mertcan Dalgıc’ın da elinin ekmek tutması için zamanını değerlendirdiğini söyledi.

Yıl içerisinde kasapların, lokanta ların ,dönercilerin bıçaklarını devamlı olarak işleme ttabi tuttuklarını ve kurban bayramı haftasında da yoğun olarak halka çalıştıklarını bildirdi.

vatandaşlara uyarılarda bulunan Ömer Seyfelioğlu bıçaklarını taş da çarklatmak yerine zımparada işleme tabi tutmalarını ve keçede temziletmelerini tavsiye etti.

 

Comments

comments

Bu haber 8012 kez okundu.
Genel - 16:22 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.