BİL EĞİTİM KURUMLARININ AÇILIŞINDA PROTOKOL KRİZİ

Bugün açılışı gerçekleşen ve açılışını Milli eğitim Bakanı sayın  İsmet Yılmaz’ın yapacağı ilan edilen ama siyasi gelişmeler ve aksaklıklarla açılışı Bakan yardımcısı Orhan Erdem tarafından yapılan okulun açılış töreninde protokol krizi yaşandı. Bakan yardımcısı ve beraberindeki protokolde Ak parti Kırşehir milletvekili Mikail Arslan, Belediyeyi temsilen Veli Şahin, Vali vekili Adnan Kayık, İl emniyet müdürü İsmail […]
Genel - 26 Nisan 2018 14:44 A A

Bugün açılışı gerçekleşen ve açılışını Milli eğitim Bakanı sayın  İsmet Yılmaz’ın yapacağı ilan edilen ama siyasi gelişmeler ve aksaklıklarla açılışı Bakan yardımcısı Orhan Erdem tarafından yapılan okulun açılış töreninde protokol krizi yaşandı.

Bakan yardımcısı ve beraberindeki protokolde Ak parti Kırşehir milletvekili Mikail Arslan, Belediyeyi temsilen Veli Şahin, Vali vekili Adnan Kayık, İl emniyet müdürü İsmail Hakkı Akyüz, Mucur Kaymakamı Kaya çelik Siyasi parti temsilcilerinden CHP il başkanı Yılmaz Zengin ve Saadet Partisi il başkanı Ali Köksal yer alırken, Ak Parti il teşkilatına yer ayrılmadığı dikkatlerden kaçmadı ve tepkilere neden oldu.

Aynı zamanda İl Milli Eğitim müdürüne de yer ayrılmadığı ve kendi imkanlarıyla arka taraftaki oturanların yer vermesiyle oturabildi.

Yer krizinden sonra Ak parti temsilcilerinin tören alanını terk ettiği gözlenirken, beklenen davetliler için ayrılan onlarca sandalyenin boş kaldığı gözlendi.

Comments

comments

Bu haber 7408 kez okundu.
Genel - 14:44 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.