BİL Okullarında Tanışma Günü

Kırşehir BİL Okulları ilkokul birinci sınıf öğretmen kadrosu ile tanışma günü düzenliyor.
Manşet Haberleri - 29 Kasım 2019 22:18 A A

Kırşehir BİL Okulları ilkokul birinci sınıf öğretmen kadrosu ile tanışma günü düzenliyor.

Düşünen, düşündüğünü tasarlayan, tasarladığını uygulayan, uyguladığını üreten ve ürettiği değeri insanlığın hizmetine sunan, zamanın ruhunu sorgulayarak yeniliğe, gelişime ve aydınlık geleceğe yürüyen nesiller yetiştirmek amacı ile açılan BİL Okulları Kırşehir Kampüsü eğitim serüvenine başarılı bir şekilde devam ediyor.
Teknolojiyi günlük yaşam biçimine dönüştürmüş, kültürel değerleri ile dünyanın insanlığın geldiği ortak değerlere entegre olmuş, 21. yüzyılın dokusu, kültürü ve becerileri ile donatılmış, dünyanın dilini dünyanın dilleri ile konuşabilen bireyler yetiştirme sözüyle yola çıkan BİL Okulları yeni eğitim öğretim yılında görev yapacak olan öğretmenler ile okula ilk adımlarını atan öğrencilerini bir araya getiriyor.

Köklü bir geçmişten aydınlık geleceğe mottosuyla hareket eden ve BİL Okulları, 2020-2021 eğitim yılında birinci sınıflara eğitim verecek olan sınıf öğretmenlerini bir araya getirecek. 30 Kasım Cumartesi saat 11.00 ‘de Bil Koleji Kampüsünde düzenlenecek olan tanışma gününde minik öğrenciler öğretmenlerini tanıyacak, veliler ise öğretmenler ile kaynaşma fırsatı yakalayacak.

Comments

comments

Bu haber 11986 kez okundu.
Manşet Haberleri - 22:18 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.