BİLGİ-BİRİKİM-DENEYİM-DEVLET TECRÜBESİ

Uzun yıllar Astsubay olarak devlete hizmet eden Recep Batıgün, yıllarca muhtarlarla beraber çalışmanın vermiş olduğu tecrübeyi Nasuhdede Mahallesi için kullanmak isteyerek Muhtar Adayı olduğunu açıkladı. Nasuhdede mahallesini Kırşehir’in en iyi mahallesi yapacağını duyuran Batıgün, Sokak hayvanlarından, dere ıslahına, çöp bidonlarından düşük voltajlı elektriğe kadar bir çok konuda seçmene vaatte bulunurken, mahalle huzuru için yapacağı girişimleri […]
Genel - 2 Aralık 2018 15:02 A A

Uzun yıllar Astsubay olarak devlete hizmet eden Recep Batıgün, yıllarca muhtarlarla beraber çalışmanın vermiş olduğu tecrübeyi Nasuhdede Mahallesi için kullanmak isteyerek Muhtar Adayı olduğunu açıkladı.

Nasuhdede mahallesini Kırşehir’in en iyi mahallesi yapacağını duyuran Batıgün, Sokak hayvanlarından, dere ıslahına, çöp bidonlarından düşük voltajlı elektriğe kadar bir çok konuda seçmene vaatte bulunurken, mahalle huzuru için yapacağı girişimleri anlattı.

2005 yılından beri Nasuhdede Mahallesinde ikamet ettiğini belirten Batıgün, BİLGİ-BİRİKİM-DENEYİM-DEVLET TECRÜBESİ sloganıyla adaylığını açıkladı.

Comments

comments

Bu haber 15374 kez okundu.
Genel - 15:02 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.