BİLİM VE GÖKYÜZÜNE İLGİ DUYANLARIN KAÇIRMAMASI GEREKEN ETKİNLİK

Kırşehir Ulusal Astronomi ve Bilim Topluluğu Tarafından organize edilen 12 Mayıs 2018 Kırşehir Seyfe Gölü II.Ulusal Gökyüzü Gözlem Şenliği ve Bilim Buluşması Etkinliği Cumartesi sabah 9’da Kırşehir merkezden hareket edecek grup ve katılımcılarla başlayacak. Ahi Evran Üniversitesi öğrencilerinden bir grup öğrencinin amatör olarak başladığı ve ulusal alana taşınan etkinlikler grup lideri Halil Can Bağcı ve Boztepe Orta […]
Genel - 11 Mayıs 2018 10:17 A A

Kırşehir Ulusal Astronomi ve Bilim Topluluğu Tarafından organize edilen 12 Mayıs 2018 Kırşehir Seyfe Gölü II.Ulusal Gökyüzü Gözlem Şenliği ve Bilim Buluşması Etkinliği Cumartesi sabah 9’da Kırşehir merkezden hareket edecek grup ve katılımcılarla başlayacak.

Ahi Evran Üniversitesi öğrencilerinden bir grup öğrencinin amatör olarak başladığı ve ulusal alana taşınan etkinlikler grup lideri Halil Can Bağcı ve Boztepe Orta Okulu sosyal bilimler öğretmeni Şenol Dönmez ve ekibi tarafından 7’den 70’e gökyüzünü ve bilimi sevdirmek üzerine büyüyor.

Bilimle uğraşmanın önemini ön plana çıkartan grup etkinliklerini Kırşehir merkezli ve ulusal alanda yaymaya devam ediyor, Seyfe gölünde yapılacak 2. buluşma gün boyu dolu dolu geçecek.

Comments

comments

Bu haber 11266 kez okundu.
Genel - 10:17 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.