BİR ÇOK YERDE ELEKTRİK KESİNTİSİ YAŞANACAK

Dün akşam şehrimiz uzun süre elektrik kesintisi yaşadı. Yıllardır her türlü teknolojik gelişmelere rağmen ne hikmetse 3 gram yağmur yağınca 10 dakika rüzgar esince ilk korkumuz elektrik kesintisi oluyor. Ülkenin orta yaşını oluşturan kesim çok iyi hatırlayacaktır ki 30 sene öncede dün akşamki manzara oluyordu. Ülkede mum kültürü bitmesin kabilinden yapılsa ancak bu kadar başarılı […]
Genel - 4 Ağustos 2017 11:29 A A

Dün akşam şehrimiz uzun süre elektrik kesintisi yaşadı.

Yıllardır her türlü teknolojik gelişmelere rağmen ne hikmetse 3 gram yağmur yağınca 10 dakika rüzgar esince ilk korkumuz elektrik kesintisi oluyor.

Ülkenin orta yaşını oluşturan kesim çok iyi hatırlayacaktır ki 30 sene öncede dün akşamki manzara oluyordu.

Ülkede mum kültürü bitmesin kabilinden yapılsa ancak bu kadar başarılı olabilecek uygulamalara imza atan medaş , planlı plansız her kesintiden sonra üzerinden sorumluluğu atarak. bizde istemezdik ama oldu tarzında açıklama yapmaktan çekinmiyorlar.

Özel olmanın vermiş olduğu özgüven ile midir, yoksa iş bilmediklerinden midir bilinmez her seferinde hiç bir hatayı kabul edip de bedel ödemezler.

Yıllardır milletin buzdolaplarını, televizyonlarını, kombilerini, binimum elektrikli ev eşyalarını bozan elektrik arızalarına karşı ödeme bile yapmazken şuçu yine başkalarına atan medaş,  akşamki elektrik kesintileri için yine bizden değil Gölbaşın dan diyerek topu başkasına attı.

Cuma akşamları elektrik borcunu ödeyemeyen garibanların elektriklerini kesip , haftasonu ekibimiz yok pazartesi anca açabiliriz diyerek haksızlık yapan medaş akşamki elektrik kesintisinde adil davranıp şehrin bir kısmını değil şehrin tamamını saatlerce elektrik siz bırakarak adil çalışmalarında çıtayı yükseltmiştir.

Önümüzdeki günlerce şehrin bir çok bölgesinde uzun saatler boyunca planlı elektrik kesintisi yapacağını bildiren medaş kesinti yapılacak yerlerin uzun bir listesini internet sitesinden yayınlamıştır.

Bizde bölgelerdeki vatandaşları tedbirlerini almaları için uyarızyoruz.

İNCELEMEK İÇİN LİNKE GİDİNİZ.        http://www.meramedas.com.tr/?wapp=planlikesintiler_tr

Comments

comments

Bu haber 6280 kez okundu.
Genel - 11:29 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.