Biz Doğayı Atalarımızdan Miras Değil, Çocuklarımızdan Ödünç Aldık

TEMA Vakfı tarafından hayata geçirilen “Düğününüze Doğayı da Çağırın” temalı nikah ürünlerini çiftlerin beğenisine sunuyor. TEMA Vakfı Kırşehir İl Temsilcisi Doç. Dr. Sultan Kıymaz, TEMA çalışmalarına ilişkin verdiği bilgide düğün yapacak olan çiftlere çağrıda bulunarak düğünlerine doğayı da çağırmalarını istedi. Sultan Kıymaz açıklamasında şu ifadeleri kullandı: “TEMA Nikah Ürünleri’nin çiçekler, yapraklar, lale, kuşlar ve orman […]
Genel - 8 Eylül 2017 19:08 A A

TEMA Vakfı tarafından hayata geçirilen “Düğününüze Doğayı da Çağırın” temalı nikah ürünlerini çiftlerin beğenisine sunuyor.
TEMA Vakfı Kırşehir İl Temsilcisi Doç. Dr. Sultan Kıymaz, TEMA çalışmalarına ilişkin verdiği bilgide düğün yapacak olan çiftlere çağrıda bulunarak düğünlerine doğayı da çağırmalarını istedi.

Sultan Kıymaz açıklamasında şu ifadeleri kullandı: “TEMA Nikah Ürünleri’nin çiçekler, yapraklar, lale, kuşlar ve orman gibi çeşitleri bulunuyor. Ürünlerde kullanılan ağaç malzemenin tamamı sürdürülebilir orman yönetim ilkelerine göre yönetilen FSC sertifikasına sahip ormanlardan geliyor. FSC sertifikasına sahip ormanlarda ekosistem bütünlüğü, ağaç varlığı ve biyolojik çeşitlilik korunuyor. TEMA Nikah Ürünleri’ni tercih eden çiftler, TEMA Vakfı’nın tüm Türkiye genelinde yürüttüğü çalışmalara kaynak sağlamış oluyor.
Bu kapsamda TEMA Vakfı’nın çocuklar için doğa eğitimleri, hukuksal ve yerel savunuculuk çalışmaları, doğal varlıkları ve biyoçeşitliliği koruma çalışmaları, kırsal kalkınma projeleri, bilimsel temelli doğa araştırmalarının hayata geçirilmesi gibi faaliyetlerine destek sağlanıyor. Evlenirken, doğaya da bir armağan vermek isteyen çiftleri, TEMA Nikah Ürünleri’ni kullanmaya davet ediyoruz. Farklı tasarımlarımız için tema.org.tr internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.”

Comments

comments

Bu haber 16407 kez okundu.
Genel - 19:08 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.