“BİZİM DERDİMİZ KIRŞEHİR’DE YAŞAYANLARI ZENGİN ETMEK”

Kırşehir’de sahada yaptıkları tüm görüşmelerde kendilerine karşı büyük bir destek gördüklerini ifade eden CHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu şunları ifade etti: “Vatandaşların’CHP adayına oy vereceğim’ demeleri bizleri yarının Kırşehir’ini birlikte kurma ve yönetme anlamında mutlu ediyor. Ancak biz Kırşehir’de sadece CHP seçmeninden değil; İyi Parti ile birlikte daha önce diğer partilere oy vermiş […]
Genel - 25 Şubat 2019 12:17 A A

Kırşehir’de sahada yaptıkları tüm görüşmelerde kendilerine karşı büyük bir destek gördüklerini ifade eden CHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu şunları ifade etti:

“Vatandaşların’CHP adayına oy vereceğim’ demeleri bizleri yarının Kırşehir’ini birlikte kurma ve yönetme anlamında mutlu ediyor. Ancak biz Kırşehir’de sadece CHP seçmeninden değil; İyi Parti ile birlikte daha önce diğer partilere oy vermiş vatandaşımızdan da oy istiyoruz ve güzel Kırşehir’imizi birlikte yönetmeye davet ediyoruz.

Kırşehir halkının artık söz hakkını söyleme zamanıdır; kendi geleceğini belirleme hakkını kullanma zamanıdır. Sokakta, evlerde, mahallelerde, işyerinde, çarşıda, pazarda görüştüğümüz tüm vatandaşlar ortak bir dille “Artık yapılan zamlardan nefes alamıyoruz” diyerek tepkisini dile getiriyorsa bu iktidardan ve yönetimden umudunu kesmiş demektir. Ancak bizler umutsuzluğa kapılmayacağız ve umudu beraber ekeceğiz. Çocuklarımıza güzel ve yaşanabilir bir Kırşehir yaratacağız.”

Yaşanan süreçte ve çalışmalarında, oluşturdukları projelerle vatandaşı Kırşehir’i birlikte yönetmeye çağıran CHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu artık iktidar partisi seçmeninde bir kırılma yaşandığını ve bunun da geri dönüşü olmadığını dile getirerek tüm proje ekibiyle birlikte çağdaş bir Kırşehir profili hazırladıklarını belirtti.

Kırşehirlilerin ekonomilerini iyileştirmek için ayrım yapmadan bütün mahallelerdeaynı şekilde hizmet edeceklerini söyleyen CHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu Nevşehir Kapadokya bölgesine Ankara üzerinden karayolu ile gelen turistlerin Kırşehir’den durmadan geçtiğini işaret ederek gelen bu turistleri Kırşehir’de konaklatacak projeleri de hazırladıklarını söyledi.

“Bizim derdimiz kendimizi zengin etmek değil, Kırşehir’i ve Kırşehir’de yaşayanları zengin etmektir” diyen Ekicioğlu, “Tüm mahallelerimizle birlikte Kırşehir’i kalkındıracağız, seçim bittikten sonra hemen çalışmalarımıza başlayacağız. Benim dünya görüşüm ve ne yapacağımı Kırşehir halkı zaten biliyor. Yönetime geldiğimizde kimsenin ekmeğiyle oynamayacağız; aksine yeni ekmek kapıları oluşturacağız.” dedi.

Comments

comments

Bu haber 4337 kez okundu.
Genel - 12:17 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.