BU BAYRAMDA ÇİKOLATANIN ADRESİ YAVESS ÇİKOLATA

Gerçek çikolata lezzetini alabileceğiniz el yapımı çikolatalar Kırşehir’de oldukça ilgi görüyor. El yapımı çikolatalar kategorisinde kısa bir süre önce görkemli bir açılış ile Kırşehir halkının hizmetine giren “Yavess Çikolata” bayram öncesi sizleri bekliyor. El yapımı birbirinden lezzetli çikolataların yanında şekerleme ve lokumların da yer aldığı lezzet dünyasında gerçek çikolatanın o yoğun tadına varabilirsiniz. Çikolatanın ağızda bıraktığı […]
Manşet Haberleri - 9 Ağustos 2019 00:24 A A

Gerçek çikolata lezzetini alabileceğiniz el yapımı çikolatalar Kırşehir’de oldukça ilgi görüyor.

El yapımı çikolatalar kategorisinde kısa bir süre önce görkemli bir açılış ile Kırşehir halkının hizmetine giren “Yavess Çikolata” bayram öncesi sizleri bekliyor.

El yapımı birbirinden lezzetli çikolataların yanında şekerleme ve lokumların da yer aldığı lezzet dünyasında gerçek çikolatanın o yoğun tadına varabilirsiniz.

Çikolatanın ağızda bıraktığı o enfes hazzın ve mutluluğun ne demek olduğunu Kırşehir halkına aktarmayı amaçlayan işletmede kız isteme çikolataları, bebek süsleri, Hatay lokumları, çikolata şelalesi gibi lezzetler de yer alıyor.

Ankara Caddesi’nde hizmet vermeye başlayan “Yavess Çikolata” kendi imalatı olan el yapımı ürünleri ile oldukça iddialı görünüyor.

Yüksek kaliteli kakao, kakao yağı, süt, krema, meyve, kuru yemişler ve özellikle de kaman cevizi kullanılarak üretilen çikolataların enfes tadı marketlerde ve diğer işletmelerde bulunan sıradan çikolatalar ile kıyaslanamayacak kadar kıymetli ve sağlıklı olmasıyla dikkat çekiyor.

Yeni bir işletme olmasına rağmen vatandaşların severek tercih ettiği Kırşehir Yavess Çikolata’da hijyen kurallarına ise son derece önem veriliyor.

Bu bayramda misafirlerinizi el yapımı çikolataların adresi Yavess ile ağırlayın.

Comments

comments

Bu haber 9717 kez okundu.
Manşet Haberleri - 00:24 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.