BU GENÇLER KIRŞEHİR’İ VE SANATI SEVİYOR

Kırşehirli Fotoğrafçı Tolgahan Kalender , Fujifilm ve 20 kişilik fotoğraf sever ile gün boyu süren bir etkinlik düzenledi. Ahi Evran Külliyesi ve Kent Park’ta gerçekleştirilen etkinlikte  “portre ve mimari”konulu çekimler yapıldı. Portre çekimlerini mimari detaylarla zenginleştirmeyi amaçlayan etkinlikte katılımcılar birbirinden güzel fotoğraflar çekti. Fotoğraf severler çektikleri fotoğrafları hem Instagram hesaplarında hem Fujifilm Türkiye sayfasında hem de www.tolgahankalender.com […]
Genel - 21 Mayıs 2018 22:41 A A

Kırşehirli Fotoğrafçı Tolgahan Kalender , Fujifilm ve 20 kişilik fotoğraf sever ile gün boyu süren bir etkinlik düzenledi.

Ahi Evran Külliyesi ve Kent Park’ta gerçekleştirilen etkinlikte  “portre ve mimari”konulu çekimler yapıldı.

Portre çekimlerini mimari detaylarla zenginleştirmeyi amaçlayan etkinlikte katılımcılar birbirinden güzel fotoğraflar çekti.

Fotoğraf severler çektikleri fotoğrafları hem Instagram hesaplarında hem Fujifilm Türkiye sayfasında hem de www.tolgahankalender.com sayfasında paylaştı.

Etkinliği düzenleyen ve tekrarlarının müjdesini veren Genç fotoğrafçı Tolgahan Kalender yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı ;

Duyurusunu daha önce yaptığımız etkinliği gayet güzel karelerle tamamladık. Sonuna doğru yağmura yakalanıyorduk ama neyse ki ıslanmadan tam zamanında son pozlarımız alarak bitirdik.
Amacımız öncelikle Kırşehir’deki fotoğraf severlerle tanışıp kaynaşmak ve bolca fotoğraf çekmekti. Böylece ileride yapacağımız daha güzel etkinliklerin de yolunu açmış olmak ve fotoğraf heyecanımızı taze tutmaktı. En azından bunu başardığımıza inanıyorum”.

 

https://www.tolgahankalender.com/blog/fujifilm-ile-kirsehir-cekimde

 

Comments

comments

Bu haber 11920 kez okundu.
Genel - 22:41 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.