BU HAFTA ASKERE GİDECEKTİ, NİŞANLISIYLA YOĞUN BAKIMDA

Kırşehir’de meydana gelen trafik kazasında 2 ‘si ağır 3 kişi yaralandı.   Edinilen bilgiye Açık Hayvan Pazarı mevkiinde  henüz yeni nişanlanan Fatih Çelik (20) ile Lütfiye Ulu’nun (18) içerisinde bulunduğu araç ile Ahmet Şimşek’in (37) kullandığı kamyon çarpıştı.Çarpışmanın etkisiyle araç orada bulunan elektrik direğine çarptı.   Feci kazada Araç içerisinde bulunan Fatih Çelik ile Lütfiye […]
Genel - 1 Kasım 2018 21:10 A A

Kırşehir’de meydana gelen trafik kazasında 2 ‘si ağır 3 kişi yaralandı.

 

Edinilen bilgiye Açık Hayvan Pazarı mevkiinde  henüz yeni nişanlanan Fatih Çelik (20) ile Lütfiye Ulu’nun (18) içerisinde bulunduğu araç ile Ahmet Şimşek’in (37) kullandığı kamyon çarpıştı.Çarpışmanın etkisiyle araç orada bulunan elektrik direğine çarptı.

 

Feci kazada Araç içerisinde bulunan Fatih Çelik ile Lütfiye Ulu ağır yaralandı.Kamyonda bulunan Ahmet Şimşek’in de yaralandığı ve durumunun iyi olduğu öğrenildi.Ağır yaralanan Nişanlı çift ise Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi yoğun bakımına alındı.Fatih Çelik ve Lütfiye Ulu’nun kısa bir süre önce nişanlandığı ve Fatih Ulu’nun bir kaç güne kadar askere gideceği öğrenildi.

 

Nişanlı çiftin birkaç gün önce araçta el ele çekildikleri fotoğrafı paylaşması yürekleri burktu.

 

Comments

comments

Bu haber 17340 kez okundu.
Genel - 21:10 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.