BÜROKRASİYE BALANS SİYASETE YÖN VERMEYE ÇALIŞAN GRUBUN YENİ OYUNU

Siyaset ekip işi lakin gizli kapılar arkasında duran ekiplerin ve onların yaptığı siyasetin pek vatandaşın hayrına olduğu görülmüş değil. Ak Parti teşkilatı her hangi bir fire vermeden yoluna devam etmeye çalışırken, Kırşehir Bürokrasisine “BALANS” siyasetine “YÖN” vermeye çalışan güruh, keşke kendi işini yapsa da Üniversite içerisindeki yemek daha kaliteli, yeni açılacak Tıp fakültesi daha nitelikli […]
Genel - 9 Mayıs 2018 11:14 A A

Siyaset ekip işi lakin gizli kapılar arkasında duran ekiplerin ve onların yaptığı siyasetin pek vatandaşın hayrına olduğu görülmüş değil.

Ak Parti teşkilatı her hangi bir fire vermeden yoluna devam etmeye çalışırken, Kırşehir Bürokrasisine “BALANS” siyasetine “YÖN” vermeye çalışan güruh, keşke kendi işini yapsa da Üniversite içerisindeki yemek daha kaliteli, yeni açılacak Tıp fakültesi daha nitelikli olsa.

Siz akademik yöneticiliğinize ve üniversitedeki işletmelerinizin işlerine baksanız da, eğer siyaset yapacaksanız kendi adınıza çıkıp aday olsanız daha iyi olmaz mı ?

Kırşehir’e ayağını basmamış adamı, Temayüle bile gelmeyen, adı sadece bu haberle gün yüzüne çıkacak kişiyi Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Sayın Bilal Erdoğan’ın ” GİT KIRŞEHİR’İ KURTAR” dediğini iddia ederek pompalamaya çalışmanız ne kadar etik, ne kadar inandırıcı.

Ak Parti içerisinde beyefendi ve yapıcı kimlikli  kişilere bile KURTARICI SERTİFİKASI MI VARMIŞ ?  dedirten bu aday adayını siz kendi çıkarlarınız ve adamcılığınızın kör ettiği gözünüzle   görememediğiniz sonucunu söyleyelim, Sayın Cumhurbaşkanına, Ak Partiye,Teşkilata, ,Aday adaylarına, Seçmene ihanet olur.

Üniversite bu kadar yoğun şekilde faaliyet ve onca dertle uğraşırken, ikide birde çıkıp alakasız işlere bulaşmanız ne kadar doğru, sizin bu yapılanma işi tutmaz beyler, bunun tutmayacağını getirdiğiniz onca EV ARKADAŞI, OKUL ARKADAŞI kişilerin  memleketi zarara uğratıp gitmesiyle ANLAMALIYDINIZ.

 

 

Comments

comments

Bu haber 5648 kez okundu.
Genel - 11:14 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.