ÇALIŞKAN DOKTORA DARP

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi  (Gastroenteroloji) Uzmanı Dr. Mustafa Kaplan hasta yakınları tarafından darp edildi. Yaklaşık 2 yıldır tek doktor olarak çalışan ve günlük 100 hastayı tedavi eden Mustafa Kaplan, şehir dışına endoskopi ve kolonoskipi göndermemesi ile biliniyor. Bu yıl  14 Mart Tıp Bayramı etkinlikleri dolayısıyla düzenlenen programda, 81 ilden gelen çeşitli kademelerde […]
Manşet Haberleri - 24 Nisan 2019 17:43 A A

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi  (Gastroenteroloji) Uzmanı Dr. Mustafa Kaplan hasta yakınları tarafından darp edildi.

Yaklaşık 2 yıldır tek doktor olarak çalışan ve günlük 100 hastayı tedavi eden Mustafa Kaplan, şehir dışına endoskopi ve kolonoskipi göndermemesi ile biliniyor.

Bu yıl  14 Mart Tıp Bayramı etkinlikleri dolayısıyla düzenlenen programda, 81 ilden gelen çeşitli kademelerde görev yapan yaklaşık 150 sağlık çalışanı ödül almış, Kırşehir’den  Uzm. Dr. Mustafa Kaplan layık görülmüş ve ödülünü Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca’nın elinden almıştı.

Bugün meydana gelen darp olayında 2 hasta yakının Doktor Mustafa Kaplan’a saldırdığı iddia edilirken, tarafların birbirlerinden davacı oldukları öğrenildi.

Comments

comments

Bu haber 22006 kez okundu.
Manşet Haberleri - 17:43 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.