CAM FİLMİNE DEĞİL KAMU KURUMLARININ KULLANDIĞI BELGESİZ ARAÇLARINA BAKMAK LAZIM

CAM FİLMİ ile vatandaşa zulm etme noktasına gelen uygulama da halkdan yoğun şekilde tepki ve baskı gelmekte. Bimer üzerinden yüzbinlerce vatandaşın uygulamanın sök-tak la beraber kabul edilemez olduğunu halka rağmen bir şeyin dayatılamayacağını gözler önüne serdi. Trafikle alakalı diğer bir konu ise, şehir için de ve şehirler arası çekicilik hizmetleri veren oto kurtarmaların zorunlu yapılması […]
Genel - 9 Kasım 2017 11:45 A A

CAM FİLMİ ile vatandaşa zulm etme noktasına gelen uygulama da halkdan yoğun şekilde tepki ve baskı gelmekte.

Bimer üzerinden yüzbinlerce vatandaşın uygulamanın sök-tak la beraber kabul edilemez olduğunu halka rağmen bir şeyin dayatılamayacağını gözler önüne serdi.

Trafikle alakalı diğer bir konu ise, şehir için de ve şehirler arası çekicilik hizmetleri veren oto kurtarmaların zorunlu yapılması gereken işlemlerin yapılmadığı konusunda bolca şikayet var.

Özellikle kamu kurumlarınının belgesi eksik olan bu araçları, kiraladıkları, hizmet alımı yaptıkları ve kullandıkları yönündeki şikayetlerin gerekli birimler tarafından kontrol edilmesi gerekiyor.

Trafikde gezen, taşımacılık yapaniş makinası plakalı araçların, taşımaya haiz olmadıkları yğkleri taşıyıp taşımadığı kontrol edilmeli.

K 1  belgesinin olmadığı, iş güvenliğinin yapılmadığı hatta muayenesi olmayan taşıyıcı, çekici,iş makinalarının trafikte cirit attığı, devlet kurum ve kuruluşlarında bile çalıştırıldığı ve kontrol edilmemesi vatandaşı canından bezdiren  cam fiminden daha önemli olsa gerek.

Comments

comments

Bu haber 5599 kez okundu.
Genel - 11:45 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.