CANLI SİYASET’İN DOLU DOLU GEÇEN GECESİ

Dün gece Almira Kafe de düzenlenen CANLI SİYASET’e İYİ Parti Milletvekilleri konuk oldu. Gerçekleşen proğram sonunda açıklama yapan Almira Kafe sahibi Ufuk Cengiz, Proğram ve konukları ile ilgili bilgi paylaştı. Ufuk Cengiz ifadelerinde; Sanat, hayatın her alanını olduğu gibi siyaseti de güzelleştirmeli… Almira Tiyatro Akademi & Sanat Kafe olarak ayrılıkçı ve kindarlar dışında her renge […]
Genel - 8 Haziran 2018 19:33 A A

Dün gece Almira Kafe de düzenlenen CANLI SİYASET’e İYİ Parti Milletvekilleri konuk oldu.

Gerçekleşen proğram sonunda açıklama yapan Almira Kafe sahibi Ufuk Cengiz, Proğram ve konukları ile ilgili bilgi paylaştı.

Ufuk Cengiz ifadelerinde;

Sanat, hayatın her alanını olduğu gibi siyaseti de güzelleştirmeli…

Almira Tiyatro Akademi & Sanat Kafe olarak ayrılıkçı ve kindarlar dışında her renge açık olan kapımızı İYİ Parti Kırşehir Milletvekili adaylarına açtık ve İYİ Parti milletvekili adaylarımız “burası siyasetin değil sanatın mekanı, bu yüzden siz bizi değil biz sizi dinleyelim. Hem de uzunca zamandır sanattan uzak kalmakla aç kalan ruhumuz gıdasını alsın.” diyerek bizleri onurlandırdılar. Ve kafemizde bulunan müşterilerimizin gecelerini tebrik ederek söylenen türkülere eşlik ettiler.

Öyle ki o anda doğum günü kutlaması için kafede bulunan Ahi Evran Üniversitesi öğrencilerinin kutlamasına katılıp müthiş bir nezaketle hediye takdiminde bulundular.

Büyük Ozan Neşet ERTAŞ’ın ruhu şad olsun deyip türkülerine eşlik ettiler.

Abdurrahim KARAKOÇ’un ölüm yıldönümü vesilesiyle şiir okuyup aziz ruhunu şad ettiler.

Masa adları olarak belirlediğimiz Anadolu’nun manevi mimarlarına dikkat kesilip emeğimizi takdir ettiler.

Misafirlerimizin ellerini sıkarken gözlerinin içine bakıp İYİ bir hayat dilediler.

İkramlarda bulunup Ahilik düsturunca “sofra çekmek” adabını bildiklerini gösterdiler. Bunu yukarıdan bakarak değil “yarım elma gönül alma” diyerek müthiş bir alçakgönüllülükle yaptılar.

Misafirlerimiz ise mekandan ayrılırken İYİ Parti Kırşehir milletvekili adaylarımıza teşekkür edip “hayatlarının güzel olması için şartların İYİleştirilmesi gerektiğini” düşündüklerini bildirdiler.

Sözün özü: 07.08.2018 Perşembe gecesi İYİ bir geceydi .”

Comments

comments

Bu haber 10167 kez okundu.
Genel - 19:33 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.