ÇEŞMELER YETİM KALDI

Karayolları üzerinde yapımına vesile olduğu 20’ye yakın hayır çeşmesi nedeniyle “çeşmelerin babası” olarak anılan eski AK Parti Kırşehir İl Sekreteri Doğan Zengin, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Başta Ankara-Kayseri ve Kırşehir-Yozgat karayolu olmak üzere birçok yol üzerinde 20’ye yakın çeşme ve hayvanların faydalanması için yalak yaptıran Zengin, bugün sabah saatlerinde Yenice Mahallesi’nde aracını kullanırken kalp krizi geçirdi. […]
Genel - 21 Ağustos 2017 16:30 A A

Karayolları üzerinde yapımına vesile olduğu 20’ye yakın hayır çeşmesi nedeniyle “çeşmelerin babası” olarak anılan eski AK Parti Kırşehir İl Sekreteri Doğan Zengin, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Başta Ankara-Kayseri ve Kırşehir-Yozgat karayolu olmak üzere birçok yol üzerinde 20’ye yakın çeşme ve hayvanların faydalanması için yalak yaptıran Zengin, bugün sabah saatlerinde Yenice Mahallesi’nde aracını kullanırken kalp krizi geçirdi.

Zengin, kaldırıldığı Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde doktorların müdahalesine rağmen yaşamını yitirdi.

Zengin’in cenazesi, Cacabey Camisi’nde yarın öğle vakti kılınacak namazın ardından toprağa verilecek.

Comments

comments

Bu haber 10899 kez okundu.
Genel - 16:30 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.