CHP MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARI BELLİ OLMAYA BAŞLADI

27. Dönem CHP Kırşehir Milletvekili A. Adaylarının isimleri vatandaşlar arasında merak konusu olurken bugün yapılan açıklama ve alınan bilgiler doğrultusunda A. adaylarının ismi netleşmeye başladı. Partililer arasında olduğu kadar hastaları tarafından çok sevilen Yrd. Doç. Dr. Metin İLHAN’ın bugün gerekli başvuruları yaparak Adaylık sürecini başlatması CHP cephesinde memnuniyetle karşılık buldu. İlhan’ın 27 Nisan Cuma günü saat […]
Genel - 27 Nisan 2018 01:32 A A

27. Dönem CHP Kırşehir Milletvekili A. Adaylarının isimleri vatandaşlar arasında merak konusu olurken bugün yapılan açıklama ve alınan bilgiler doğrultusunda A. adaylarının ismi netleşmeye başladı.

Partililer arasında olduğu kadar hastaları tarafından çok sevilen Yrd. Doç. Dr. Metin İLHAN’ın bugün gerekli başvuruları yaparak Adaylık sürecini başlatması CHP cephesinde memnuniyetle karşılık buldu. İlhan’ın 27 Nisan Cuma günü saat 14.00’de basın toplantısı yaparak kamuoyuna ilan etmesi bekleniyor.

Kaman teşkilatından sorumlu ilçe başkanı genç avukat Çağdaş Gökalp adaylığını duyurmuş ve bölgesinin oyu ile meydanlara hazırlanan bir başka siyasetçi olarak netleşti.

Taraflı tarafsız her kesimin takdirini kazanan işlere imza atan Dr. Cahit Gürses partisinin bu seçimlerde ilk görev almak isteyen Aday Adaylarından birisi oldu. Siyasi tecrübesinin yanı sıra bitmeyen enerjisi ile Partililerin memnuniyetle karşıladığı isimlerden birisi olduğu bilgisi alındı.

Aday adaylık başvurusu yapan Eğitimci Aslan Beyhan’ın yakında kamuoyuna konu hakkında açıklama yapması bekleniyor.

 

Comments

comments

Bu haber 13874 kez okundu.
Genel - 01:32 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.