CHP’DE YENİ İLÇE YÖNETİMİ

CHP Kırşehir Merkez İlçe Başkanlığı’na atanan Doğan Yıldızhan, kapılarının her kesimden vatandaşa açık olduğunu söyledi. Partisinin Konferans Salonu’nda basın toplantısı düzenleyen Yıldızhan, oluşturdukları yönetim kurulunu tanıttı. CHP’nin seçimlere en hazır parti olduğunu vurgulayan Korkmaz, 24 Haziran seçimlerinde Kırşehir‘de ortaya konan başarıyı 31 Mart 2019’da da göstereceklerini savundu. Korkmaz, “Bu çatı, geleneği olan ulu bir çınardır. Bu çınarın altında hepimize […]
Genel - 29 Kasım 2018 18:54 A A

CHP Kırşehir Merkez İlçe Başkanlığı’na atanan Doğan Yıldızhan, kapılarının her kesimden vatandaşa açık olduğunu söyledi.

Partisinin Konferans Salonu’nda basın toplantısı düzenleyen Yıldızhan, oluşturdukları yönetim kurulunu tanıttı.

CHP’nin seçimlere en hazır parti olduğunu vurgulayan Korkmaz, 24 Haziran seçimlerinde Kırşehir‘de ortaya konan başarıyı 31 Mart 2019’da da göstereceklerini savundu.

Korkmaz, “Bu çatı, geleneği olan ulu bir çınardır. Bu çınarın altında hepimize yer var. Yaşlısıyla genciyle, kadınıyla çocuğuyla, kentlisiyle köylüsüyle birlikte başaracağız. El ele vereceğiz. Bir kartopu misali; umudu, güzelliği çoğalta çoğalta yol alacağız. Çok çalışacağız; yorulmayacağız, sızlanmayacağız, asla yılgınlığa düşmeyeceğiz. Kapılarımız her kesimden vatandaşlarımıza açık olacak.” dedi.

Toplantıya, CHP İl Başkanı Hacı Tanrıbuyurdu ve çok sayıda partili katıldı.

CHP Merkez İlçe Yönetim Kurulu asıl üyeleri, Mehmet Topel, Murat Zobu, Latife Çakmak, Nergiz Gökçınar, Sevda Saratlı, Hüseyin Beydoğan, Nazım Köksal, Feryal İlbaş, Hanifi Akbayır, Murat Develi, Ahmet Gök, Mehtap İlanbey, Dündar Torunoğlu, Gülay Elibol, Salih Ersoy, Hacı Kul’dan oluştu.

Yıldızhan’ın konuşmasının tam metni :

Cumhuriyet Halk Partisinin Saygıdeğer Mensupları, Gönüldaşları; Basınımızın Değerli Temsilcileri; Aziz Kırşehirliler,

Boş olan Cumhuriyet Halk Partisi Kırşehir Merkez İlçe Yönetimine, 26 Kasım 2018 tarihli CHP MYK kararıyla ben ve arkadaşlarım uygun görüldü.

Bizden önce bu görevi yürütmüş, gecesini gündüzüne katmış, özel yaşamından fedakârlık etmiş bütün yöneticilerimizi, huzurlarınızda saygıyla selamlıyor, teşekkürlerimi sunuyorum.

Ben ve arkadaşlarım; zor bir görev üstlendiğimizin, sorumluluklarımızın ağırlığının farkındayız. Cumhuriyet Halk Partisinde kolay görev yoktur.

Bu görevi yürütürken her öneriye açık olacağız. Kapımız da zihnimiz de herkese açık olacak. Farklı her düşüncenin, bakış açısının bizi daha ileriye götüreceğinden şüphemiz yoktur.

Cumhuriyet Halk Partisi, ülkenin umududur; çıkar yoludur. Bu partide herkes -ne görev verilirse verilsin- ön koşulsuz, amasız, fakatsız, büyük bir gayretle sorumluluğunu yerine getirir.

Ben ve arkadaşlarım, adımızın önündeki unvana bakmaksızın bu partinin gönüllüsü, hizmetkarıyız. Bu, dün de böyleydi; yarın da böyle olacak.

Önümüzde yerel seçimler var. Cumhuriyet Halk Partisi, seçimlere en hazır partidir. Kırşehir’de 24 Haziran’da başlattığımızı, 31 Mart yerel seçimleriyle devam ettireceğiz.

Kırşehir caddeleri, sokakları güzel günleri kulaktan kulağa konuşmaya başladı bile. Halkımızla beraber, medeniyetler beşiği Anadolu’nun bu kadim şehrini, Kırşehir’imizi, 31 Mart’ta hak ettiği yönetime kavuşturacağız.

Bu çatı, geleneği olan ulu bir çınardır. Bu çınarın altında hepimize yer var. Yaşlısıyla genciyle, kadınıyla çocuğuyla, kentlisiyle köylüsüyle birlikte başaracağız. El ele vereceğiz. Bir kartopu misali; umudu, güzelliği çoğalta çoğalta yol alacağız.

Çok çalışacağız; yorulmayacağız, sızlanmayacağız; asla yılgınlığa düşmeyeceğiz. Biz gücümüzü bu ülkenin kurucu iradesinden, vakur Anadolu insanının dirayetinden alıyoruz.

Biz bu güzel ülkeye, insanımıza sevdalıyız. Sevdalı olanın gözüne uyku girmez. Sevdalılık zordur; emek ister, özveri ister. Size söz veriyoruz ki bu sevdanın hakkını vereceğiz.

Biz biliyoruz ki ülkemiz, insanımız, Kırşehir’imiz her şeyin en güzeline layıktır. Ve yine biliyoruz ki en güzelini yaşayacağımız günler uzak değildir.

Güzel günlerde buluşmak dileğiyle hepinizi, şahsım ve yönetim kurulum adına, en içten duygularımla selamlıyor, saygılarımı sunuyorum…

Comments

comments

Bu haber 4687 kez okundu.
Genel - 18:54 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.