ÇİÇEKDAĞI BEKLEDİĞİ ESERİNE KAVUŞUYOR

Çiçekdağı ilçesi Yenişehir mahallesinde yapına devam edilmekte olan Mahsenli Ali Efendi camiisinde nihayet sona gelindi. Mahsenli Ali Efendi Camii Dernek Başkanı ve aynı zamanda Çiçekdağı Belediye Başkanı olan İsmail Deniz, şu ana kadar cami için derneğimize katkıda bulunan, dişinden tırnağından, nafakasından arttırdığı paralarla Camiimiz için fedakarlıkta bulunan tüm Çiçekdağı’lılara ve emeği geçen herkese  teşekkür etti. […]
Genel - 9 Şubat 2018 10:47 A A

Çiçekdağı ilçesi Yenişehir mahallesinde yapına devam edilmekte olan Mahsenli Ali Efendi camiisinde nihayet sona gelindi. Mahsenli Ali Efendi Camii Dernek Başkanı ve aynı zamanda Çiçekdağı Belediye Başkanı olan İsmail Deniz, şu ana kadar cami için derneğimize katkıda bulunan, dişinden tırnağından, nafakasından arttırdığı paralarla Camiimiz için fedakarlıkta bulunan tüm Çiçekdağı’lılara ve emeği geçen herkese  teşekkür etti.

Yerköy istikametinden Çiçekdağı’na girildiğinde çarşı merkezi tarafına kadar büyük bir yerleşim yerinde  herhangi bir ibadethanenin olmadığını, yaşayan hemşerilerimiz için çok  büyük bir sorun olduğunu, bu eksikliği gidermek için bu hayır faaliyetine belediye başkanı olarak öncülük ettiğini,  Dernek başkanı olarak  hem bu dünya hemde ahiret için güzel bir eser bırakma niyetinde olduğunu belirtti.

Bitimi tamamlandığında hem ibadethane olarak, hem park ve bahçeleri ile ilçemize yakışacak bir yaşam merkezi olacak cami için İsmail Deniz  yaptığı açıklamada caminin şuan sadece halı serme, ses sistemi kurulumu ve çevre düzenleme çalışmalarının kaldığını, bunlarında yakın bir zamanda tamamlanıp inşallah Ramazan ayından önce caminin faaliyete geçeceği bilgisini ve müjdesini verdi.

Comments

comments

Bu haber 11273 kez okundu.
Genel - 10:47 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.