ÇİÇEKDAĞ’INDA NELER OLUYOR?

17.09.2017 GÜNÜ saat 22:30 civarında  Çiçekdağı ilçemizde  Kaymakamlık makamına tahsis edilen  ve Devletimizin hizmeti için kullanılması gereken 40 NC 088 plakalı makam aracı  kaza yaptı  mı ? Bu kaza nasıl gerçekleşti ? Araçta kimler vardı? Araç görevde miydi? Yoksa şahsi iş için mi kullanılmakta idi? Kazayı yapan ile kazayı üstlenen kimlerdir? Kaza raporunu tutan polis […]
Genel - 28 Aralık 2017 21:49 A A

17.09.2017 GÜNÜ saat 22:30 civarında  Çiçekdağı ilçemizde  Kaymakamlık makamına tahsis edilen  ve Devletimizin hizmeti için kullanılması gereken 40 NC 088 plakalı makam aracı  kaza yaptı  mı ?

Bu kaza nasıl gerçekleşti ? Araçta kimler vardı? Araç görevde miydi? Yoksa şahsi iş için mi kullanılmakta idi?

Kazayı yapan ile kazayı üstlenen kimlerdir?

Kaza raporunu tutan polis neden kaza yapanı değilde  Kaymakamlık emrindeki çalışan başka bir polisi kaza yaptı göstermiştir.

Bu olayın üstü nasıl örtülmüştür. Kimler örtmüştür?

Alkolmetreyi kim üflemiştir? Kazayı yapan orada olmadığı halde sonradan gelip  kazayı üstlenen polis mi ? yoksa kaymakam mı?

Kazayı sahiplenen ve kaza raporu düzenleyen polisler  S.G   ve E.B. önce neden kollanmıştır. Sonra olay ortaya çıkınca neden başka ilçelere tayini çıkmıştır.  Haklarında bir şey olmayacağı garantisini kimler vermiştir?

Bu olayı ortaya çıkaran , adli makamlara konuyu sevkeden , görevini layıkı ile yapan Emniyet mensupları olayı açığa çıkarttıktan sonra, baskı, yıldırma ve mobing uygulamaları olmuşmudur ?

Oldu ise talimatı kim ve neden vermiştir?

Yerköy de bir tamirci esnafına 800 tl civarında bir rakama  tamiri yaptırılan  makam aracı , çok hasarı olmamasına rağmen, kullanılabilir durumda iken   apar topar neden bedeli belirlenmemiş bir rakam ile  Başka bir belediyeye makam aracı olarak  kiralanmaya çalışılmış ve  Kimlere peşkeş çekme çabasına girilmiştir?

Bu  devletimizi zarara uğratacak  ve bedeli belirlenmeyen bir şekilde başka bir belediyeye araç kiralama işini hangi Koçyiğit iptal etmiştir?

Bu araç   şu  an nerededir, ne için kullanılmaktadır ? Devletimizin hangi hizmetinde kullanılmaktadır?

Çiçekdağı’mızın bir çok köyünde su sıkıntısı yaşanmakta iken Köylere hizmet götürme Birliği , susuz köyleri gözetmeyip , sadece tamponu hasar görmüş ve kullanılabilir durumda olan bir aracın yerine neden değeri 200 bin lira civarında olan  başka bir araç alıp hangi hakla kaymakamlık makam aracı olarak tahsis etmiştir. ?

Bu işlerle sorumlu olan Bürokratı  Hükümet konağında çalışanların bile şahit olduğu hangi iki İl genel meclis üyesi kollamakta ve beraber iş yapmaktadırlar?

Bir çok Konu hakkında Çiçekdağında halk arasında konuşulan dedikodu niteliği barındıran gayri ahlaki bir çok olaylar konuşulmaktadır, biz bu dedikodu haberlerinin değil, Kamu zararı na yol açan, garibin, yetimin, fukaranın hakkını yiyen, yediren kim varsa onların Takipçisi olacağız ve kamuoyuna arz edeceğiz.

 

Comments

comments

Bu haber 10549 kez okundu.
Genel - 21:49 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.