CİMER’e İlginç Eleştiri

Kırşehir’in Akçekent ilçesinde bir kişi ilçede düzenlenen festivale devlet protokolü katılmadı diye CİMER’e eleştiride bulundu. Sosyal medya hesabından yaptığı eleştiriyi de paylaşan Kazım Erdem, sosyal medya hesabı üzerinden ‘ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz’ diyerek “Akçakent festivalimizde yalnız kalmıştık. Bizleri bırakanları Kırşehir Protokolünden sileceğiz. Tertemiz insanlar gelecek inşallah” yazarak paylaşımda bulundu. Kazım Erdem tarafından CİMER’e yapılan […]
Genel - 28 Ağustos 2018 16:22 A A

Kırşehir’in Akçekent ilçesinde bir kişi ilçede düzenlenen festivale devlet protokolü katılmadı diye CİMER’e eleştiride bulundu.

Sosyal medya hesabından yaptığı eleştiriyi de paylaşan Kazım Erdem, sosyal medya hesabı üzerinden ‘ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz’ diyerek “Akçakent festivalimizde yalnız kalmıştık. Bizleri bırakanları Kırşehir Protokolünden sileceğiz. Tertemiz insanlar gelecek inşallah” yazarak paylaşımda bulundu.

Kazım Erdem tarafından CİMER’e yapılan eleştiri ise şöyle:

“Sayın Cumhurbaşkanım Allah’ın rahmeti bereketi üzerinize olsun. Ben İstanbul Pendik’te ikamet eden tarafsız- güvenilir Kırşehir’in tanıtım elçisi şair Kazım Erdem. Akçakent ilçemizde 25.08.2018 tarihinde 3 binden fazla hemşehrimizin katılmış olduğu İstanbul Kırşehirliler Derneği ve Yediköy Derneğimizle Kırşehir’in Akçakent ilçesi festivalinin 2.’sini büyük bir coşku ile kazazıs belasız yaptık. Davet etmemize rağmen Valimiz, Belediye Başkanımız, AK Parti miiletvekilimiz, İl Başkanımız hiç kimse festivalimize kasıtlı olarak katılmamaktadır.

Akçakent’imiz de devlet hastanesi, fabrika, yüksek okul, eğitim alayı olmamasına rağmen bin kişiden 800 kişi AK Partimize oy vermiştir. AK Partimizin bir milletvekili çıkarmasına sebep; halkını aşağılık gören protokolümüzdür. Nacizane meydan iyi-kötü meydan partilerin Kırşehir’de Akçakent de cirit atmasına sebebiyet vermiştir.

Akçakentimize 10 yataklı hastane yetirli olur. Mesire alanına eski yurt mevkiine yapılan mandıra ormana ve piknik alanına zarar verdiği için büyük tepkiler var. Bu mandıranın inşaatının durdurulup başka bir mevkiye yapılması halkımızı sevindirecek.

Kırşehir’de Kültür Müdüresi Yıldız Eraslan, görevini layığı ile yaptığı halde bazı kişilerin yakınlarına müdürlük vermek için görevinden alınmıştır.

Ahilik haftası etkinliklerin de sanatçıların seçiminde abdal aşiretine söz verilmemektedir. Büyük paralar yenmektedir. Biran evvel yetkililer uyarılarak kendilerine çeki-düzen vermelerini saygılarımla arz ederim”

 

Comments

comments

Bu haber 12451 kez okundu.
Genel - 16:22 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.