‘Çocuk Gelişimi Bölümü Öğrenci Temsilcileri Çalıştayı ‘gerçekleştirilecek.

Farklı Üniversitenin Öğrencileri Çalıştay da Bir Araya Gelecek Ahi Evran Üniversitesi tarafından ‘Çocuk Gelişimi Bölümü Öğrenci Temsilcileri Çalıştayı ‘gerçekleştirilecek. Ahi Evran Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu Çocuk Gelişimi bölümü tarafından iki gün sürecek olan ve Türkiye’nin farklı üniversitelerinden çocuk bölümü öğrenci temsilcilerinin katılacağı bir çalıştay gerçekleştirilecek. 3-4 Nisan tarihleri arasında Ahi Evran Üniversitesi Yabancı Dilleri Yüksekokulu Konferans […]
Genel - 31 Mart 2018 17:06 A A

Farklı Üniversitenin Öğrencileri Çalıştay da Bir Araya Gelecek

Ahi Evran Üniversitesi tarafından ‘Çocuk Gelişimi Bölümü Öğrenci Temsilcileri Çalıştayı ‘gerçekleştirilecek.

Ahi Evran Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu Çocuk Gelişimi bölümü tarafından iki gün sürecek olan ve Türkiye’nin farklı üniversitelerinden çocuk bölümü öğrenci temsilcilerinin katılacağı bir çalıştay gerçekleştirilecek.

3-4 Nisan tarihleri arasında Ahi Evran Üniversitesi Yabancı Dilleri Yüksekokulu Konferans Salonu’nda Çocuk Gelişimi bölümü öğrenci temsilcilerinin katılım göstereceği çalıştay da Gençlik, çocuk ve genç ,öğrencilerin akademik hayatında yaşadığı sıkıntılar,akademik hayat sonrası kariyer planı ve hedefler,öğrenci toplulukları gibi konular masaya yatırılacak.

Gençlerin dünyaya bakış açışının önemli olduğunu belirten Ahi Evran Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü Başkanı Öğretim Görevlisi Rıdvan Karabulut,”Hiçbir şey öğrenci arkadaşlarımızın kendi sorunlarını ifade etmeleri kadaretkili olmaz. Kariyer,gençlik kulüpleri,çocuk ve gençle ilgili konu başlıklarına baktığımızda herkes bir şey düşünüyor.Peki öğrenciler ne düşünüyor?Biraz da o açıdan bakmak istiyoruz” dedi.

Comments

comments

Bu haber 8075 kez okundu.
Genel - 17:06 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.