Çocuk Odası İçin Dekorasyon Fikirleri

Evimizin dekorasyonunu yaparken hem ekonomik, hem de ergonomik olmasını düşünüyoruz, oysaki evdeki mobilyalarımıza çocuklarımızın gözüyle de bakmalıyız. Her türlü aksesuar ve temel ihtiyaç malzemeleri tasarlayan ve satışını yapan firmalar olmakla beraber, çok kullanışlı tasarımlar farklılıklarıyla ön plana çarpıyor. Markalar içerisinde rekabet uç noktaları zorlayacak zenginliğe sahipken, özellikle çocuklarımızın hayal dünyasını zenginliğini artırmak için Çilek genç […]
Genel - 7 Aralık 2017 10:20 A A

Evimizin dekorasyonunu yaparken hem ekonomik, hem de ergonomik olmasını düşünüyoruz, oysaki evdeki mobilyalarımıza çocuklarımızın gözüyle de bakmalıyız.

Her türlü aksesuar ve temel ihtiyaç malzemeleri tasarlayan ve satışını yapan firmalar olmakla beraber, çok kullanışlı tasarımlar farklılıklarıyla ön plana çarpıyor.

Markalar içerisinde rekabet uç noktaları zorlayacak zenginliğe sahipken, özellikle çocuklarımızın hayal dünyasını zenginliğini artırmak için Çilek genç odası takımları bu konuda zirveyi kimseye bırakmıyor.

Çocukların hayal dünyasını onlara verdiğimiz besinlerin kalitesi kadar önem arz ederken, geleceğimizi emanet edeceğimiz nesillerin, üretken ve zeka açısından donanımlı olması da yine hayal güçleri ile paralel ilerlemekte.

Çilek genç odası  konusu üzerinde hem ar-ge oluşturarak hem yatırım yaparak ilerlemeyi tercih ederek diğer firmaları geride bırakarak zirveyi kimseyle paylaşmıyor.

Mickey Mouse nin  babası Walt Disney in sözleri üreticilere ışık tutmuş olmalı ki, çocuklarımızın hayal dünyasının zenginliği için her gün yeni ürünler yelpazeye bir bir ekleniyor.

Walt Disney in,

“Eğer hayal edebildiğin bir şeyse, yapabilirsin. Onların peşinden gidecek cesaretin varsa, bütün rüyaların gerçek olabilir”

“Hayal edebilirseniz yapabilirsiniz. Her şeyin bir fareyle başladığını hiç aklınızdan çıkarmayın”

Sözleri pazarlama dehalarının yol haritası olmakla beraber üretim yapan firmalarında hayat felsefesi olmuş gibi.

Çilek genç odası 2018 koleksiyonun başarılı olacağı mobilya guruları tarafından şimdiden teyit edilmekle beraber, zengin çeşitliliği de marka farklılığında firmasını ayrı bir yere koyuyor.

Bir diğer konu da teknoloji nin ürünlere ve ürünlerin Pazar paylarındaki önemi,

Çilek genç odası 2017 tasarımlarında transformers ağır basarken, yine aynı markanın 2018 modelinde elektrikli araba tasarımlarının çokluğu dikkat çekiyor.

Kaynak: zevklidekorasyon.com

Comments

comments

Bu haber 13496 kez okundu.
Genel - 10:20 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.