ÇOCUKLAR VE GENÇLER BİZİM GELECEĞİMİZ

Kırşehir Belediyesi Çiçekdağı İlçesinde IMKB Atatürk İlkokulu’nda Kütüphane açtı. Çiçekdağı Kaymakamı Nuri Baki Yalçın ,Çiçekdağı İlçe Milli Eğitim Müdürü Baki Yaşar Erkal , Ak Parti Çiçekdağı ilçe Başkanı Hasan Hakanoğlu’nun hazır bulunduğu törende bir konuşma yapan Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, IMKB Atatürk İlkokuluna açtığımız Kütüphane ilçemizdeki çocuklarımıza inşallah fayda sağlayacak. Belediyemizce yaptırdığımız Kütüphaneyi açtık, […]
Genel - 15 Mart 2018 18:44 A A

Kırşehir Belediyesi Çiçekdağı İlçesinde IMKB Atatürk İlkokulu’nda Kütüphane açtı. Çiçekdağı Kaymakamı Nuri Baki Yalçın ,Çiçekdağı İlçe Milli Eğitim Müdürü Baki Yaşar Erkal , Ak Parti Çiçekdağı ilçe Başkanı Hasan Hakanoğlu’nun hazır bulunduğu törende bir konuşma yapan Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, IMKB Atatürk İlkokuluna açtığımız Kütüphane ilçemizdeki çocuklarımıza inşallah fayda sağlayacak. Belediyemizce yaptırdığımız Kütüphaneyi açtık, Abülbaki hocamıza da vesile olduğu için teşekkür ediyorum.

İlçedeki çocuklarında Kitap’a ulaşmasını ve güzel ve nezih ortamda ders çalışabilmesi ve kütüphane ortamında olması da son derece önemli. Okullara verdiğimiz destek her zaman devam edecek. Çocuklar ve gençler bizim geleceğimiz. Eğitimde marka şehir olan Kırşehir’in eğitimin çıtasını daha da üst seviyelere çıkarmak için elimizden geleni yapmaya gayret edeceğiz.

Çiçekdağı İlçesi IMKB Atatürk İlkokuluna kütüphanemiz hayırlı uğurlu olsun diyorum” dedi.
Çiçekdağı Kaymakamı Nuri baki Yalçın’da yaptığı konuşmada öncelikle bu yaptığı kütüphane de dolayı başkan beye kendisine teşekkür ediyorum. Eğitime ve Öğretime verdiğiniz önemi biliyoruz. Gençleri biz boş verdikçe bu boşluğu başkaları dolduruyor. Bizler gençlere sahip çıkacağız bu duyarlılığınızdan dolayı sizleri tebrik ediyorum dedi.

Comments

comments

Bu haber 13749 kez okundu.
Genel - 18:44 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.