ÇOCUKLARIN KORUNMASINA YÖNELİK DENETİM UYGULAMASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Kent genelinde 85 personelin katılımıyla çocukların korunmasına yönelik denetim uygulaması gerçekleştirildi. Kırşehir Emniyet Müdürlüğü ekiplerince, kent genelinde çocukların korunmasına yönelik denetim uygulaması yapıldı. İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş, Çocuk ve Trafik şubeleri personelinin katılımıyla kent merkezinde 11, ilçelerde ise 16 ekiple çocukların korunmasına yönelik denetim uygulaması gerçekleştirildi. Mevcut huzur ve güven ortamının devamının sağlanması, çocukların etkilenebileceği her […]
Genel - 31 Ekim 2017 15:36 A A

Kent genelinde 85 personelin katılımıyla çocukların korunmasına yönelik denetim uygulaması gerçekleştirildi.

Kırşehir Emniyet Müdürlüğü ekiplerince, kent genelinde çocukların korunmasına yönelik denetim uygulaması yapıldı.

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş, Çocuk ve Trafik şubeleri personelinin katılımıyla kent merkezinde 11, ilçelerde ise 16 ekiple çocukların korunmasına yönelik denetim uygulaması gerçekleştirildi.

Mevcut huzur ve güven ortamının devamının sağlanması, çocukların etkilenebileceği her türlü zararlı faktörlerden uzak tutulması, güvenli bir eğitim öğretim hayatı sürdürmelerinin sağlanması amacıyla il genelinde eş zamanlı yapılan uygulamaya 85 personel katıldı.

İl genelindeki uygulama kapsamında, 74 okul ve çevresi, 16 internet kafe, 8 oyun salonu, 33 kahvehane, 8 iddia ve şans oyun bayii, 9 içkili mekan, 10 büfe, 38 park ve bahçe, 55 okul servisi, 7 özel araç ile 282 kişi kontrol edildi.

Ekipler, denetimler sonucunda bir internet kafeye okul saatinde öğrenci bulundurmaktan, bir oyun salonuna çalışma ruhsatı bulunmaması, iki servis aracına da tespit edilen eksikliklerden dolayı işlem yaptı.

Comments

comments

Bu haber 5654 kez okundu.
Genel - 15:36 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.