CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN KAMANLI GENCE DUYARSIZ KALMADI

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Diş hekimliği Öğrencisi Kamanlı genç sosyal medya üzerinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Tweet attı. dakikalar sonra paylaşımına “Çayınız hazırsa geliyorum ” cevabı ile Hüseyin gazi Erkek Yurduna gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan Gençlere unutulmaz bir anı bıraktı. Yurtta kalan öğrencilerle birlikte sahur yapan Erdoğan gençlerle sohbet etti ve öğrencilerin istekleriyle ilgili Gençlik ve […]
Genel - 1 Haziran 2018 03:46 A A

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Diş hekimliği Öğrencisi Kamanlı genç sosyal medya üzerinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Tweet attı. dakikalar sonra paylaşımına “Çayınız hazırsa geliyorum ” cevabı ile Hüseyin gazi Erkek Yurduna gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan Gençlere unutulmaz bir anı bıraktı.

Yurtta kalan öğrencilerle birlikte sahur yapan Erdoğan gençlerle sohbet etti ve öğrencilerin istekleriyle ilgili Gençlik ve Spor bakanı Osman Aşkın Bak’a talimatlar veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, sahur sonrası yaptığı konuşmada Final haftası münasebetiyle fazla vakitlerini almayacağını belirtti ve ülkenin gelişiminden bahsederek gençlerle vedalaştı.

 

 

 

Comments

comments

Bu haber 11474 kez okundu.
Genel - 03:46 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.