CUMHURİYET İLKOKULU ÖĞRENCİLERİ KİRLENEREK ÖĞRENİYOR

Yasemin hoca 21 öğrencisiyle çamura battı… Kırşehir merkez Cumhuriyet ilkokulu ana sınıfı öğretmeni Yasemin Vurgun Dağlı öğrencileriyle beraber artık gelenekselleşen ziyeretlerine yenilerini eklemeye devam ediyor. Çocuklarımızın YETENEK VE YATKINLIKLARINI, SEVİYELERİNİ ön plana çıkartmak ve keşfetmek için etkinlikler düzenleyen Yasemin hocanın son durağı VOSVOS SANAT MERKEZİYDİ.   HEM EĞLENİN HEM ÖĞRENİN sloganıyla kapılarını ziyaretçilerine açan VOSVOS […]
Genel - 13 Ekim 2017 14:50 A A

Yasemin hoca 21 öğrencisiyle çamura battı…

Kırşehir merkez Cumhuriyet ilkokulu ana sınıfı öğretmeni Yasemin Vurgun Dağlı öğrencileriyle beraber artık gelenekselleşen ziyeretlerine yenilerini eklemeye devam ediyor.

Çocuklarımızın YETENEK VE YATKINLIKLARINI, SEVİYELERİNİ ön plana çıkartmak ve keşfetmek için etkinlikler düzenleyen Yasemin hocanın son durağı VOSVOS SANAT MERKEZİYDİ.

 

HEM EĞLENİN HEM ÖĞRENİN sloganıyla kapılarını ziyaretçilerine açan VOSVOS SANAT MERKEZİ yöneticisi Esra Büyükturan  minik misafirleriyle tek tek ilgilenip çamurla heykel yaptırdı.

 

Bale, dans, jimnastik, akıl-zeka oyunları, resim, müzik eğitimi verilen merkezi sık sık ziyaret edeceklerini belirten Yasemin Vurgun Dağlı, daha önce elma satıp gelirini TEMA ya bağışladıklarını, AHİ BABA yı ziyaret ettiklerini, sanatsal içerikli eğitici ve öğretici etkinliklerle ziyaretlerde bulunduklarını, gelecek haftalarda ÜNİVERSİTE ye ziyaretde bulunacaklarını bildirdi.

 

Yetenekleri ölçmeleri sayesinde GÖKNUR İREM BÜYÜKŞAHİN isimli mink öğrencimizin çok önemli bir yeteneğini keşfettik, 5 yaşındaki Göknur’un bu alanda hiç bir eğitim eğitim almadan hulahop denilen çemberi uzun süre belinde çevirebildiğini fark ettiklerini söyleyen başarılı Öğretmen Yasemin Dağlı, amaçlarının sevdiği işi yapan, hayattan zevk alan, bilgili olduğu kadar neşeli bir toplumun temellerini atmak olduğunu söyledi.

 

Vosvos sanat merkezindeki bütün aktivitelerden istifade edip doya doya eğlenen çocuklar yeni bir aktivite ye yelken açmak üzere merkezden ayrıldı.

 

Comments

comments

Bu haber 13454 kez okundu.
Genel - 14:50 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.