DAMARLARINDAKİ ASİL KANI KİRLETME

Kırşehir Ülkü Ocakları Uyuşturucu Madde ile Mücadele Platformu sosyal sorumluluk projeleri dahilinde “Damarlarindaki Asil Kani Kirletme” slagonuyla başlatmış olduğu uyuşturucu ile mücadele kampanyasi dogrultusunda pankartlar açarak broşürler dağıttı. Etkinliğin sonunda Ocak Başkanı Ahmet AKBAYIR basın açıklamasi yaptı. Lise, Üniversite ve Ortaokul öğrencilerinden oluşan gurup uyuşturucu madde kullanımını protesto ederek kullanıma karşı dikkat çekmek için pankart […]
Genel - 13 Ekim 2017 11:17 A A

Kırşehir Ülkü Ocakları Uyuşturucu Madde ile Mücadele Platformu sosyal sorumluluk projeleri dahilinde “Damarlarindaki Asil Kani Kirletme” slagonuyla başlatmış olduğu uyuşturucu ile mücadele kampanyasi dogrultusunda pankartlar açarak broşürler dağıttı.

Etkinliğin sonunda Ocak Başkanı Ahmet AKBAYIR basın açıklamasi yaptı.

Lise, Üniversite ve Ortaokul öğrencilerinden oluşan gurup uyuşturucu madde kullanımını protesto ederek kullanıma karşı dikkat çekmek için pankart açarak bildiri dağıttı.

Ülkü Ocakları Başkanı Ahmet Akbayır, gençliği avuçları içerisine alarak mahkum etmek isteyen uyuşturucuya karşı top yekun mücadele edilmesi gerektiğini söyledi.

Akbayır konuşmasında, “Uyuşturucu ile mücadele kapsamında mücadelemiz devam edecek. Uyuşturucu ve madde bağımlılığı hepimizin sorunu bu nedenle uyuşturucu ve madde bağımlılığına hayır diyecek ve dedirteceğiz”dedi.

Anıt meydan da toplanan ülkücü guruplar ‘ülkücü yemini’ yaptıktan sonra bildiri dağıtarak dağıldı.

 

Comments

comments

Bu haber 10268 kez okundu.
Genel - 11:17 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.