Dart Sporun’da Ödüller Sahiplerini Buldu

  Okul Sporları Faaliyet Programında Yer Alan Okullar Arası Gençler ve Yıldızlar Kız-Erkek Dart İl Birinciliği Müsabakaları Tamamlandı. 27-28 Mart 2017 tarihlerinde Aşıkpaşa Spor Salonunda oynanan karşılaşmaların sonunda dereceye giren okullar belli oldu. İki gün boyunca bir birinden güzel müsabakalar sonunda dereceye giren okullar; yıldız kızlarda birinci Akpınar Ortaokulu, ikinci Aşıkpaşa Ortaokulu, üçüncü 24 Aralık […]
Spor - 7 Nisan 2017 13:34 A A

 

Okul Sporları Faaliyet Programında Yer Alan Okullar Arası Gençler ve Yıldızlar Kız-Erkek Dart İl Birinciliği Müsabakaları Tamamlandı.

27-28 Mart 2017 tarihlerinde Aşıkpaşa Spor Salonunda oynanan karşılaşmaların sonunda dereceye giren okullar belli oldu. İki gün boyunca bir birinden güzel müsabakalar sonunda dereceye giren okullar; yıldız kızlarda birinci Akpınar Ortaokulu, ikinci Aşıkpaşa Ortaokulu, üçüncü 24 Aralık Atatürk İmam Hatip Ortaokulu ve dördüncü Merkez İmam Hatip Ortaokulu olurken Yıldız Erkelerde Merkez birinci İmam Hatip Ortaokulu, ikinci Necatibey Ortaokulu, üçüncü 24 Aralık Atatürk İmam Hatip Ortaokulu  ve dördüncü Aşıkpaşa Ortaokulu oldu.

Genç Kızlarda birinci Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi, ikinci Sıddık Demir Anadolu Lisesi ve üçüncü Toki Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olurken Genç Erkeklerde birinci Prof. Dr. İlhan Kılıç Özlü Fen Lisesi, ikinci Kırşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, üçüncü Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi ve dördüncü Sıddık Demir Anadolu Lisesi oldu. Karşılaşmaların sonunda dereceye giren okullara kupa, madalya ve başarı belgeleri verildi.

 

Comments

comments

Bu haber 11553 kez okundu.
Spor - 13:34 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.